0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir çok kişi evde iş arıyor. Size sorum lütfen yanlış anlamayın burdan kazancınız var mı? varsa ne kadar kazanıyorsunuz? Ve isminizi çok merak ediyorum artı olarak eğitim durumunuzu ve bu siteyi ilk nasıl kurduğunuzu kısacası sizi merak ediyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Ahahahha gelmezdi anlatmaz o gizli o
tarafından
Neden ki bu kadar gizli kalacak ne var dnejxjdjdb
tarafından
Ahahah geçen bir kıza yorum yaptı  şok  geçirdim  Vallh
-Reklam-
0 oy
tarafından

İsmini ben söyleyim sana canım TUĞBA :D

tarafından
Ciddi misin canım benim
tarafından
Evet ciddiyim bir çok kişi biliyor zaten adını gizli değilki
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Hakıkaten ha
tarafından
Dimi o kadar kişi var herkes sevdoşumu merak ediyor önce admini merak ettim ben dbebdbdbbd
0 oy
tarafından

İsmi biliyorum kazancıda var az çok aile uygulaması olabilir 100/90 ancak detaylı bilgiyi kendisi versin admin yazıyo kullanıcı bölümünde ordan sorabilirsiniz özel kısmından 

tarafından
Cok merak ettim bir an
tarafından
Anladım kendisine sorun bence özelden kazancı elbette var ancak ücretini bende bilmiyorum reklamlar uygulamayı yükleyenlerden gelen gelir falan işde
(780 puan) tarafından
Kız rahime resmine baktımda sen ne güzel bi kadınsın maşallah diyesim geldi
tarafından
Teşekkür ederim canım sağol değiştirecektim şimdi getirdin aklıma❤️
0 oy
(2,075 puan) tarafından
İsmi Tuğba. Kurucusu baskaydi. Eskiden admin de Hülya hanımdı. Giderken eşinin arkadaşının eşi (belki daha farkli bsey demisti tam hatırlayamadım) devir alicak vaktim yok demişti. Cok bi kazanci yok sitenin genelde herkesin beğenmedigi reklamlar sayesinde para kazaniyo. Onada herkes laf ettiginden arttiramiyo sanırım. :) 
0 oy
tarafından

Adamının da kendine göre özeli var normal kulanci degilki burda gelip iki lafın belini kırsın :D ama admin buranın kurucularından biri uygulamayla ilgili soru varsa cevab verir diğeri onun özeli anlatmaz 

0 oy
tarafından
Aslında bn kac yaşında oldugunu ve ewlı mı çocuğu war mı merk ediyorum
0 oy
(15,725 puan) tarafından
Kendisi ile özelden iletişime geçip yazin isterseniz daha etik olacaktır ismi de Tuğba bu arada 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 563 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 438 göst.
0 oy
20 cevap 566 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu