0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Öncelikle iyi akşamlar bebiskolar yaben bişey sormak istiyordum. İlişki sonrasında bazen genital bölgemde ağrı oluyor. Çoğu şeye dikkat ettiğimiz halde oluyor. Bunun nedeni nedir bilen varmı acaba biraz ayıp oldu galiba ama kusura bakmayın. Bu arada 20+5 günlük hamileyim. Bu ilişkiler çocuk için her hangi bi sıkıntı teşkil eder mi onuda bilmiyorum :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlığı düzelt kuzum kapanır.
tarafından
İnşallah şimdi kapanmaz sağol asko uyardigin icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora danış gidince ama bende de oluyor ağrı gebelikten sonra daralma olmuş gibi hissediyorum ben :D eşin de benimki gibi öküz herhalde ondan olabilir 
tarafından
Yok ya bizimkisi çok şükür o kadar değil daha ama hamilelikten önce ve karnım çıkana kadar çoğu zaman o isterdi ve en geç 3 gün de bir olurdu galiba artık ağırlaşıyorum bende o da bunu bildiği için bana biraz tolerans tanıyor fakat bir iki gün önce bı şey dedi ben bile sok oldum 4 sene önce 40nin çıkmasını nasıl sabrettim şimdi bı 40 daha mı beklicez dedi güldü falan gerçekten işimiz zor :D
tarafından
Bıkmaması güzel ahaha
tarafından
Ayy sorma sorma :D birde bu sıralar çok çabuk yoruluyorum ve belimde ağrı oluyor ara ara karnıma vuruyor böyle nsil değişik şeyler içindeyim anlatamam :D
tarafından
:Dd ben 3 aylığım bende dd öyle diyorum acaba ne zaman bitecek ahhshs
tarafından
Ahahahahahahah
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım bende 17 haftalık hamileyim yani ilişkiden sonrası ve sonraki günler benim için zulüm oluyor kaç gündür karın ağrısı ve genital ağrı çekiyorum sebebini bende bilmiyorum doktor gebelikle ilgili bir risk görmemişti sadece bı doktor kesede yırtık var dedi başkasına gittim hiç birşey yok dedi sende bi görün canım kadın doğuma genital kurulugun varsa ondanda ağrı cekebilirsin
tarafından
Bende ilk evlendiğim de ondan çok korkuyordum inanki yaklaşık 1 sene doğru dürüst ilişkimiz olmadı o sıra birde hamile kalmisim  Doğumdan sonra komple yendik korkumu şuan bı sıkıntımız yok fakat galiba bendede de kuruluk başlıyor öyle tahmin ediyorum
(3,099 puan) tarafından
Benimde ikinci gebelik canım bu gebelikten önce hiç böyle bir sorunum yoktu ya ilk evlendigimde bile bu kadar korkmuyordum esime söyledim bugün benimkide can tadında bırakalım sonra ağrıdan bişey yapamıyorum evi b.k goturuyo diye bugün bulaşığı bile öcümü almak için ona yikattim
tarafından
Ahahahahaha yok ya bizim ev kalabalik bu sıra gorumcemler kaynanamlar hepsi biz de sıraya döktük herşeyi o konuda sıkıntımız olmuyor da diğer konu can sıkıyor
(3,099 puan) tarafından
Valla şu korona olmasa eve yatılı misafir alasım var benimde belki o zaman yapamaz erkek milleti elimde tutayım diye istiyomus gibi yapıyorum ama nafile gene belli ediyorum sinirleniyorum
tarafından
Ahahahahahaha kilit tak kilit başka türlü baş edemezsin :D
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Kontrole gittiginde sor dr en iyisini bilir ağrıda rahim genişlio ondan olabilir ben 7 ay önce doğm yaptm hala ağrm oluo benmde
tarafından
Benim ikinci gebeliğim ilkinde hiç böyle olmamıştım Çarşamba günü gittim halbuki doktora da sormayı unuttum burda birinde görmüştüm bohle bı post şimdi bı sorayım dedim.
(3,399 puan) tarafından
Her gebelik aynı olmuo bnde hep unutrdm doktra soracaklarımı en iyisi yazmk:))
tarafından
Vallaha bir oncekinde hep yazmıştım bundan unutmsum :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 268 göst.
2 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,103 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
30 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,542 cevap

34,987 kullanıcı

...