+1 oy
240 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar benim yüzüm kaşlarım hep kabuk atıyor kuruduğu için mı bunun için önerebileceğiniz nemlendirici krem var mı yaa

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bende bekliyim ne surduysem geçmiyor ilk defa böyle kuruluk yaşıyorum 
tarafından
Normalde yüzüm yağlıydı ama iki senedir hep kuruyor kabuk atıyor burnumun kenarları bile kabuklaniyo
tarafından
Est zeytinyağlılar o biraz geçiriyor ama benim hala kuru açıyor yani
-Reklam-
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Farmasi naturelle hand cream bana çok iyi geldi bir dene istersen 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(194 puan) tarafından

Sudockrem varya bebekler için olan yüze ve ele inaniaz nemlendirir ha sen dersen ki ben de sivilce yaptı o zaman yüzüne sur yedir iyice sonra git yıka bekletmeden o zaman bak bakalım kuruluk kalırmi :P

tarafından
Tamam canım deniycem bunu
0 oy
(123 puan) tarafından
Ayni şeylerle yıllarca uğraştım farmasi ayni sefa serisinde buldum kızlar şiddetle tavsiye ederim fondöten surmeye hasret kalmıştm yuzum kötü görünüyordu kuru kuru pul pul tavsiye ederim sizde de isterseniz yardımcı olabilirim satış konusunda kayıt ta satıyorum yada üyelik için ovdugunu sakin düşünmeyin Allah kalbimi biliyor 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Farmasinin aynı Sefa kremi veya age reversist diye bi serisi var onun nemlendiricisi efsane. Tavsiye üzerine aldım başka hiçbir şey sürmüyorum yüzüme
(123 puan) tarafından
Evet age serisi muhteşem annem kullanıyor cok memnun ve cildini aydınlattı sanki leke görünümü gitti
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Fıstığım aynı sorunu bende yaşıyorum. Sırf onun için silvaya üye oldum. Daha ucuza geliyor ya ürünler. Salyangoz sabunu ve salyangoz kremi aldım kullanıyorum. Şahane birşey yüz tonun kendine geldi. Zaten biliyorsun salyangozun cilt yenileme özelliği var
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ay o bende de var ya kaşlarım kepekleniyor kızarıyor. Nemlendiriyorum ama bir süre sonra yine oluyor. 

Bir şey sorucam sende kaşların kabuklandigi zaman kızarıklıkta oluyor mu ?
0 oy
tarafından
Benim de normalde kuru ama  hamilelikde daha da artti nemlendirici suruyom ama anlik sonra gene ayni oluyor brn de durayim burda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.
0 oy
8 cevap 399 göst.
4 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,476 soru

11,360,058 cevap