0 oy
914 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Arkadaşlar yasaklar kapsamında halı yıkamacılar açık mı? 

17 Cevaplar

+1 oy
(3,270 puan) tarafından
Annem geçen hafta verdi yıkamaya dün geldi kalan halısı vardı onları da verecekmiş adam yasakta kapalıyız demiş canım. Yer İstanbul bu arada sen bi ara sor istersen
-Reklam-
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Açıktır ya açık olsun açık olmalııııı :/
(818 puan) tarafından
Hahahahah bence de acik olmalili hamile halimle halı yıkıyamam
(17,801 puan) tarafından
:D yaşasın iyiki varlar valla kanepeleri bile yıkatcam uğraşamam agaaa
0 oy
(7,768 puan) tarafından

bende bunu düşüyorm otrma odasından salona geçicem eşime halıları yıkatalım öyle geçelim dedim salona geçincede oturma odası koridor vs veririm çok ihtiyacım vr lütfen açık olsunlar birde bişey sorcam bende sana sorayım :) ben 6 yıl oalcak evleneli 5 yıl hep salonda durdum 1 yıldır oturma odasınıda kullanıyorum salonun halılar kaç kez yıkandı sayısını bilmem ama hala tüyleniyor bi çare çözüm vr mı yıkadıkça gider dediler halaa gitmedi 

(146 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ki sirkeli suyla sil demislerdi evlendiğim ilk bende mutfagimin halisini silmistim çok tulwniyordu artik tulenmiuir bilmen Ondan mi degilmi tulenmemesj
(7,768 puan) tarafından
Ayy bi deniyim canım yün halı herhal gına geldi artık
(48,695 puan) tarafından
firsat buldukca girgirla
(7,768 puan) tarafından
İki güne bir süpürürüm kuzum günde 3-4 kez de gırgırlarım bebeğim var illa birşey döküyor ama nasıl bir halıysa bıktım
(48,695 puan) tarafından
kendisi döküyor demekki canim
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Bana bugun halicidan mesaj geldi canim yasakta hizmet vermeye devam edicez diye istanbulda yasiyorum olmadi bir arayip sor
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Tam kapanmaya market ve ksaplsr hariç her yer kapalıdır diye düşündüm 
(304 puan) tarafından
Haaa haa kız sözde tam kapanma o. Bizim burda sanayi, tekstiller heryer açık Vala :)
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ay gonlumden geçen soru insallah açıktır ama sanmiyorum malesed
tarafından
Evet canım eminim bende bekliyorum çünkü halılarımi yeni verdim
(27,352 puan) tarafından
Arayayım bi
(27,352 puan) tarafından
Kız aradım kapalıymis bizim burada :/
tarafından
Aaa demekki heryer bir olmuyor canım kusura bakma yanlış yonlendirmis oldum
(27,352 puan) tarafından
Yok cnm önemli değil
0 oy
(1,319 puan) tarafından

Daha bugün eltimle bunu konuştuk yaa inşallah açıktır hem hamile halimle hemde oruçlu oruçlu yikayamm ben :ermm:

0 oy
(194 puan) tarafından

Halıların bı senedir yikanmiyorrr param da yok yikatcak ister açık olsun ister olmasın :P

0 oy
(48,695 puan) tarafından
dün markete giderken hali.yikamaciya kadin soruyodu tasincam acikmisiniz diye oda bayrama kadar acigiz dedi ☺️ o açıksa hepsi aciktie
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Kafam da ki soru ve mutlu eden cevaplaar sağol bacım Allah ne muradın varsa versin :D
0 oy
tarafından
Acik canim benim hali yikamaci mesaj atmiş hepsi icin gecerlidir diye dusunuyorum
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Benm eniştem ablamjn kocası halıcılar kapatıyor bende tam zamanında yıkattıydım pazartesi vermiştim dün sabahtan geldi.
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Mavisssss açık açık benim yarın almaya geliyorlar halıları yarın diyom yaa :D sabah işte gari 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Kapalımış cnm bnde verecektim bi akraba yıkamacı bizm sordum kapalıyız bayramdan sonra dedi
0 oy
(295 puan) tarafından
Cnm bnde aradim hali yikamayi acikmisiniz diye evet hizmet vercez bayrama kadar dedi
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Pazartesi vermiştim Allahtan adam dün iftara yakın koşa koşa getirdi kapalilarmis canım 
0 oy
(684 puan) tarafından
Evet açık ben telefon açtım tm öğleye doğru gelir alırız dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Akima (2,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
3 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
26 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,382,973 cevap

34,882 kullanıcı

...