0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Ben çok zorlaniyorum cok acikiyorum  sadece 3 gün tutabildim cok zorlandim ama 

11 Cevaplar

0 oy
(561 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim benim bebegim 3 aylik. Tutamam derken valla 15 gundur tuttum allaha hep dua ettim allahim sutum azalmasin sen sütümü arttir diye çok şükür tutabiliyorum. Cocugum saat basi memede duruyo evet cok susuyorum baya acikiyorum ama kalbimi temiz tutuyorum benimde bebeğimin de nasibini allah veriyor ben tutuyorum diye Allah'ım eminim azalmasina firsat vermez dayanamiyorum zorlanıyorum ama sevabi onda diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm bebegin kac aylik
(15 puan) tarafından
8 aylık
tarafından
Cok kucukte degilmis canm sahurunu guzel yap ama acikman cok normal ki zaten emzirmesende acikirsin cok fazla susuz kalmadigin surece sorun yok bence.Yine sen kendini en iyi taniyansin sutunde azalma var mi
(15 puan) tarafından
Gece 3  4 defa kalkiyo emziriyorum sabah en geç 7 de uyaniyor   çok acıkıyorum  sahur yapsam bile
tarafından
Canm acikman emzirmeden degildir ya benim oglumda sabaha kadar emer surekli memede aksama kadar ama oyle dayanilmayacak bir aclik olmaz ogle sonunda susuzluk baslar ama o da dayanayacak kadar degildir. Normaldede cok acikan biriysen onla alakalidir diye dusunuyorum
0 oy
(121 puan) tarafından
Valla ben tutuyorum bebegim de büyük zaten ama  meme bağımlısı bi bebek her saat icer tutabiliyorum şükr gecen sene hamileydim tutamadım bu seneyi 4 gözle bekliyordum 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında çok acikiyorum son saatler 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
8 aylık ogluşum ek gıda veeiyorum arada emziriyorum alıştım kolay geliyor tutabiliyorum
0 oy
(7,549 puan) tarafından
5 aylık. İlk günler bir tuttum şeker ve tansiyon çok değişti. Çok halsiz kalıyordum. Yemekten hemen sonra hatta yemek anında uyku hali oluyordu bıraktım ben de. Bebeğim sadece emdiği için baya zorladı beni
0 oy
tarafından
Bende emziriyorum canım 2 gün tutuyorum 1 güm tutmuyorum bazen 3 gün tutuyorum 1 gün tutmuyorum sende öyle yapabilirsin ama ben zorlandığım için değil sütümü Bayaa etkiledi oruç onun için 
0 oy
tarafından
Kızım 2 bucuk aylık normalde zor yetiniyorum sütü eger oruç tutarsam hiç yetmez ondan tutmuyorum ne yapalım orucun telafisi var kaza ederiz ama cocukalrımızın saglıgının telafisi yok mama vermek istemiyorum kesinlikle
0 oy
tarafından
Benim bebeğim de 8 aylik ama düzeltilmiş yas olarak 7 aylık sayıyo doktorlar erken doğduğu için ama şimdiye kadar tuttum hepsini emziriyorum bende çok zorlanmadım da çok güzel geçiyor çok şükür 
0 oy
(5,201 puan) tarafından
8 aylık bebeğim emzdryırum vallahi son saatlere doğru çok susuyorum okdr çok şükür sütüm azalma olmadı
0 oy
tarafından
Ne kadar zorlanırken o kadar sevabı var canim hem 8 qylik bebegin benimkide 7.5 aylik ek gida yiyorlar birde soyke dusun suan herkes oruc tutarken tutmak iyi oluyo sonra herkes yerken kaza tutamiyorsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 98 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde kubra38 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayseglll (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 285 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.