0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 8 ay falandır sipral taktırmışım sürekli adetliydim sürekli kanamama vardı bu bi kaç seferdir 10 günde bir oluyorum 15 gün sürüyor. En son 16 gün önce adetim bitti iki gün önce sancılarım vardı pembe kahverengi lekem geldi daha sonrasında hiç bişey gelmedi içimi bi korku kapmış ya hamile değilimdir inşallah

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet görmesen tamam o şüpheye kapıl ama 10 günde bir olur 15 gün adet sürüp üstüne sancı tamamen sprail taktirdigin için dikkat et kontrollerini yaptır sprail kayincada çok ağrı kanama yapıyor 
tarafından
En son bir ay önce gitmiştim yerindeydi canım inşallah düzene giriyodur ondan gecikmiştir
-Reklam-
0 oy
(40 puan) tarafından
İpini kontrol et ip gelmiyorsa kaymış olabilir
tarafından
Ya canım afedersin normalde ilişkide karnım falan ağrımaz ama dün gece alt karnıma sanki bıçak saplanıyodu acaba sipral kaymışta ilişkide ağrı mı yapıyor
(40 puan) tarafından
Bnce sende var birşeyler adetin ne zmn peki cnm
tarafından
Normalde 11 yada 12. gün adet olmam lazımdı ama bugün 18. gün oldu hala olmamışım 4 gün önce pembe leke geldi peçeteye ondan sonra sıfır hiç bişey gelmedi çok korkuyorum valla ya iki oğlum var ikiside küçük
(40 puan) tarafından
Cnm yerleşme kanaması o bence keskin ağrı giriyorsa karnına gebelik var bence test al
tarafından
Bende yerleşme kanaması diye düşündüm çok korkuyorum valla inşallah bebek yoktur ya dua et olmasın canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla ben hiç spirale güvenemiyorum şans işi o da yani. Ben hap.kullanmayı daha güvenli buluyorum
tarafından
Ya hap kullanırdım ama bende yan etki yapıyor kullanamıyorum. Yani sipral kordon bağlaması kadar etkili koruyomuş ama tabi herşey ALLAH ın elinde kordonunu bağlayıp hamile kalan bi kadın bile duydum yani ALLAH yazmışsa her türlü hamile kalınır
(1,343 puan) tarafından
Öyle tabiki ama önlem almak önemli tabiki allaha bıraktım diyipte önlem almamak olmaz ben senelerce hapla korundum bırakınca da hamile kaldım istediğim zaman
tarafından
Valla canım sipralle önlemimizi aldık yani gerisi ALLAH ın işi napalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Vücudun kabul etmiyor spirali sürekli kanma ağrı varsa çıkart onu sen 
tarafından
İlk aylarda kesintisiz adetliydim sonra adetim durmaya başladı şuanda sanki düzene giriyor gibi ondan çıkarmadım canım ama sürekli adet olmaya alışmışım heralde ondan şuan adet olmayınca bi korktum :)
0 oy
(817 puan) tarafından
1kız yabancı bir ülkede bebek elinde spiralle doğmuş resmini çekmişlerdi çocuğun elinde spiral :) dikkat et en güvenli korunma yöntemi eşinin korunması şüphen varsa kontrole git
tarafından
Ayy dahada korktum ama Rabbim verirse yapacak bişey yok eşim şehire gitse derim test getir bari içim rahat etsin.
0 oy
(5,389 puan) tarafından
Bnde 8 ay önce taktrdm ** adet olmadım leke gelyor arada cnm geçen gün test yptm çıkmadım kendımı hamile gbı hisederdım hep
(5,389 puan) tarafından
Ne guzel yıne adet olmuşsun ben 8 aydr olmuyorum cnm bıde senınde spiral den sonra akıntı ların varmı
tarafından
Evet akıntı var ama çok yok canım adetim çook sürdü aylarca adetliydim ama şuan düzene giriyor gibi. Bi kaç defa doktora gittim çıkarması için ams doktor çıkarmadı 1 yıla kadar normaldir düzensizliği dedi
(5,389 puan) tarafından
Vala bnnm çok yoğun var kasıklarım belim çok ağryor bnde çıkarmayı düşünüyorum ama korkuyırum hamile kalırım dye çok rahatsz edyor bnı akıntı doktır fitil kırem yazdı antibiyotik kulanamadım doktr emzdryorsun zararı olablr dedı aldım ama daha içmedım bebege geçmesin dye artık bez veryorum önume aferdesın yetişmiyor oda
tarafından
Bende ped kullanıyorum akıntı için napalım kadınlık zor valla
(5,389 puan) tarafından
İnşşalah biter cnm çok kötü vala
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Bende aynı 45 gün içinde 3 defa adet gördüm doktorum çıkarmamı tavsiye etti 
tarafından
Vala canım 3 defa değişik doktora gittim çıkarmadılar 1 yıla kadar normaldir düzensizliği dedi bende tamam bekliyim dedim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
0 oy
5 cevap 242 göst.
0 oy
4 cevap 103 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 6burcin-6 (2 puan) tarafından soruldu

380,888 soru