0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi ben kaç derece de kaç dkk da yıkamam gerek.    Yada direk makinanın. Beby programı işlemi yıkayım o program çok uzun yıkıyor lekeli değiller. Ona gerek varmı ki.   

NOT:.  YENİ ALMADIM OGLUM İCİN KIZIMIN KIYAFETLERİ YIKADIK ÜTÜLEDİK AMA KULLANMADIK.  SANDIK DA DURDUKLARI İCİN TEKRAR YİKİYACAM 9 AYDİR DURUYORLAR DİYE.   ŞİMDİDEN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kısa programa at kiz zaten temiz 
tarafından
Temizler cnm evet.  Durdukleri için yıkamak istiyorum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum kısa programa at bişey olmaz daha önce yıkayıp kaldırmışsın zaten
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(388 puan) tarafından
İlk yıkama için 30 derece diyorlar ama bakalım. Program olarak bende bilmiyorum
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben hep narin yıkama 30.derecede yıkıyorum 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(4,700 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bak bende dun yıkadım bugün de ütülerinı yapiveririm :))) oğluşumun kullandıkları diğer yarısı da yeni aldıklarımiz :) ben kısa programda yıkadım yarım saatlik 30 derecede 

tarafından
Sağlıcakla gelsin inşallah canım.   Benim kızıma kullanma nasip olmadı.  Oğluma nasip olur inşallah.   Oğluma 4.5 takım aldım yeni sadece hemen büyüyecek büyüdükçe alırım diye düşündüm
(4,700 puan) tarafından
İyi yapıyon canım saglicakla giysin inşallah bende sadece 1 onlu bide 5 li hastane çıkışı aldım bide barbatoz tulumlardan üç tane aldim ekstra pek bişey almadım :)) 29.haftadayim ama nedense erken doğacak diye hissettiğim.icin erkenden hazırliyim dedim
tarafından
Ben 25 haftadayim cnm daha erken başladım. Benim Gebelik riskli her an yatırıp takibe alma ihtimalleri var o yüzden. Erkenden halledeyim istiyorum
(4,700 puan) tarafından
İnşallah bir sorun çıkmadan sağ salim alırsıniz kucağınıza :)
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤️.  Rabbim tüm anne adayları nin yardımcısı olsun. Herkes sağ Salim kucağına alsın inşallah
0 oy
tarafından
Ozaman cok sicak veya uzun programda yikayip yipratip kiristirma 40 derece 1 saat olan her hangi bir programda yıka
tarafından
Teşekkür ederim cnm.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 973 göst.
6 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 4,077 göst.
29 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu