0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Devamlı aglarmı yaa sinirden aglıyorm artk herşeye aglıyor 1 bucuk yaşında oyuncakları döküyom ona aglıyor banyodan çıkardım üstünü giydircem aglıyoo başım agrıyor sinirden böyle olan varmı

12 Cevaplar

0 oy
(742 puan) tarafından
Aynı bi tane de  bende  var  8 buçuk aylik Allahım  dogudugun  dan beri  aglar  vara yoga her  seyi problem  mama  yi zorla  yediririm  altını zorla  değiştiririm üstünü desen oyle  kucakta  aglar  koyunca  aglar  neler  cektim 8 aydır  .  Piskolojik bozukdu☺☺☺☺☺
tarafından
Benmde oyle kızım yemek veriyorm aglıyor
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım öncelikle sakin ol ne istediğini anlamaya çalış kucağına al öyle sakinleştirmeye çalış mutlaka bir derdi vardır bu kadar ağlıyorsa benim oğlan da bazen öyle yapıyor susturamıyorum illa istediği olsun istiyor 
tarafından
Kucagıma da aglıyorm öpüyorm da dışarı kapıya götrym sakinlesin die acaba 2 yaş sendromu mu ki
(2,479 puan) tarafından
Sanmıyorum kuzum daha çok erken bence onun için bence sıkılıyorlar tek başına evde ondan böyle yapıyorlar
0 oy
tarafından
Benimkinin 10 ayi bitecek sadece uyuyunca aglamiyor;))
tarafından
Hahaah :))allah'tan cnm valla
tarafından
Valla ayin 3 haftasi migrenim tutuyor ve acilden geri gelemiyorum
tarafından
Canları sağ olsun ne diyim de ufacık aglanmıcak şeye aglıyor
tarafından
Amin canim amin haklisin vallahi wc ye gidemiyorum;))
0 oy
tarafından
Hiç okuturdunmu canım oda rahatlatır çocuğu 
tarafından
Evde bazen açıyorm da dua rukye duası
tarafından
Sen oku üzerine canım Felak nas ayetrkursi suya oku içir rahatlatır nazardan ağlar bak
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bndede var 5 yasinda dogdu dogali ayni herseye aglar herseye
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ağlayinca kucağına al sakinlessin
0 oy
tarafından
Benim oğlum oyleydi 4 yasinda hala oyle hic birsey olmasa sofrabezi yırtılmış diye ağladı inanabiliyomjsun her sofra kurmaya başladığımda ben yemicem diye diye yemekleri sogutuyor
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnm oğlum 3yaşında dogdugundan beri ayni duzelmedi sabaha kadar aglio  akşama kadar yine ağlıyor herşeye ağlıyor 
0 oy
(605 puan) tarafından
Benim kzıımda öyle 1 buçuk yaşında vallahi hep ağlıyor ne yapsam ağlıo aynı senin gibi oyu cak veriyorum ağlıo çizgi film açıyorum ağlıo oyunda oynuyorum hergün yine ağlıo
0 oy
tarafından
Eşin okusun bebeğine bol bol Felak nas bildiği tüm süreleri  
0 oy
tarafından
Benim de öyle canım ama 2 yaş sendromu
0 oy
(48,709 puan) tarafından
huy edinmis demekki Allah kolaylik versin canim

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 737 göst.