0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından

Rüya gördüm sabahtı hem de, eşimle bir tartışma yüzünden boşanma kararı aldık ama barışacaktık bir süre ayrı kalalım dedik çok üzülüp ağladım rüyada da en sonda bana seni seviyorum diye mesaj atmıştı ve ora da uyandım rüya tabirin de gerçek hayatta da boşanmaya yol gösteriyor diyor:pouty:

Rüyadan anlayanız var mı rüyalar doğruya mı işaret acaba

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay gerçek sandim 
(760 puan) tarafından
Kız Allah korusun çok korkunç rüyaydıı
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Fazla takılma canım rüya sonucta
(760 puan) tarafından
Hep kötüye yorumlandıgı için tedirgin oldum canım ya
(1,175 puan) tarafından
Onları okuma canım hep sallama gervek degil cogu yerede aynı seyler yaızlıyor. Rüyalar psikllojktir. Sen eşinden ayrılmaktan korkuyorsan oyuzden görmüssündür
0 oy
tarafından
Bisey olmaz bende gerçek sandım her rüya çıkmaz 
(760 puan) tarafından
Tam anlamadım ama rüyada da gerçekte de üzülüyorum
tarafından
Kız üzülme sadece rüya sizi kimse ayıramaz:)
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Bir hocam derdi ki güneş dogduktan sonra ki rüyalar boştur insanoğlu çok uyumasin tembellik etmesin diye Rabbimiz hoş olmayan rüyalar gosterirmis
(760 puan) tarafından
Çok sağol canım ya bende hep duymuştum ki sabah görülen rüyalar doğru çıkar
(14,035 puan) tarafından
İnşallah senin ki gerçek olmaz canım
0 oy
tarafından
Rüyalar tam tersine çıkar canm bide rüyayı herkese anlatma allah eşinle güzel ömürler nasip etsin 
(760 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. İşte rüyaya çok takılan birisi değilimdir kimseye de anlatmam ama bu rüya sanki gerçek gibiydi ya
tarafından
Burayada anlatma çünkü rüya kötüye yorumlansa kötü sonuçlar çıkar iyiye yorumlansa iyi sonuçlar çıkar. Gerçekte olan bisey rüya.  Hayıra yorumlayalım hayr olsun
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bende ruyamda savas ucagina bindim laa
(760 puan) tarafından
Senin ki iyiymiş gene :D
0 oy
tarafından
Rüya nereye çekersen oraya gelir öncelikle hayra yormak lazım eğer ki kötüyse kimseye anlatmamak lazım. 
(760 puan) tarafından
Rüyayı kimseye anlatmam genelde çok takılmamam da bu rüya çok korkuttu beni ya boşanalım dediğim an tamam dedi bende başka cevap bekliyordum uyku da :D
0 oy
tarafından
Rüya bilinç altında böyle kaldığı için gülüm yoksa bu rüya yorumlanmazki :))) sen üzülme gönlünü ferah tut 
(760 puan) tarafından
Valla ayrılmak aklımdan geçmez canım böyle bir şey de söz konusu bile olmadı şükür ama bazen benim kafa uçuyor :D
tarafından
Ben eşimi başka karılarla görüp uyanıp kim o kadın diyorum :DD ***** ***** konuşma Zeynep oluyor konu ondan kötüye yorma
0 oy
tarafından
Canim tabirleri bakmalarını jeske rüyalar tabirlenmese daha iyi olur bilmelisin yapmissin qma bundan sonra kötü rüya gördüğünde sol tarafına 3 kez tukur Rabbim hayra donjstur de dayanamiyirsqn suya anlat 
(760 puan) tarafından
Hay bakmicam dedim kendimi tutamadım çok etkilendim canım ondan
tarafından
Sen genede hayra cikar diye dua et canim
0 oy
tarafından
Rüya anlatılmaz derler hayra yorulmali her daim biri olumsuz yorum yapsa belki etkisinde kalacaksın burdaki yorumlarda seni etkiliyor olabilir eşiyle sorun olanların bilinç altında kalmıştır
(760 puan) tarafından
Bilmiyorum ki çoğu vakit alakasız şeyler görüyorum hep ya böyle etkilendirici yada sülalede ne kadar rahmete giden varsa hepsi uykuma dolar
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Rüya canım bilinçaltı ile alakalı olabilir takılma bu kadar hayra yorki hayır olsun
(760 puan) tarafından
Sağol canım aynen insan etkileniyor işte
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Valla benim gördüğüm rüyalar gercek olsa varya ooo farklı farklı yorumlar var takılma böyle şeylere 
(760 puan) tarafından
Daha tabirlerine bakmicam bazen etksinden çıkamıyom :D
(1,327 puan) tarafından
Bencede bakma canım kötü rüya görünce kalktiğinda elham oku sana siğindim rabimde bu daha tesirli olacaktır
0 oy
(124 puan) tarafından
Her ruyanin anlamı gercek olsa ben servet sahibi olurdum ne zaman baksam zengin olcaksin para kalıcak o olucak cok inanmamak lazim bilinc alti hep 
(760 puan) tarafından
Hepsi kötü yazınca korku girdi içime eşle bağlar kopacak fırtınalı günler başlayacak vs gibi şeyler
(124 puan) tarafından
Bol bol dua et esini kaybetmekten gercekten korkuyorsan bilinc altinda gosteriyor olabilir canını sıkma diyorumya bende cok sey gordum ama olmadi yani orda dedikleri

İlgili bir soru bulunamadı

381,017 soru

11,406,918 cevap

34,943 kullanıcı

...