0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

Civil den park yatak beşik var kullanışlı sanırım park yatak beşik almak isitoyurum ama arkadaşlarımın hepsi  bir apartmanda yız hepside tüllü sepet beşik aldı bana hiç özencin yok falan dediler de sinir oluyorum yani sizene öyle sepet beşik kullanacagı bişey değil yani park beşik anne yanı oluyor sonrada zaten alt  kademeye geçiyor muş napayım sizce kızlar  yada görünüm açısından ahşap beşik mi olsun bilmiyorum kızlar yani ya kafam allak bullak ahşap beşik leri kaç yaşına kadar kullanacak ki 

image

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sepet beşik alma ömrü kısa oluyo çocuk büyüyünce içine sığmıyor kafasını vuruyo sağa sola. Ben park beşik aldım sallamadım çocuğumu o yüzden rahatım ama sallarsan ses yapıyo ona göre al
tarafından
Ahşap olanların boyutuna göre kullanabilirsin boyuna bak canım. Ben uygunsa aldım yerel bi bebek mağazasından 450 civarı bişeydi.
(179 puan) tarafından
Ahşapların daha iyi diyorsun yani boyu büyük olandan alacagım sanırım park beşik yerine
tarafından
Aynen durumun varsa ahşap büyük al hatta büyüyen beşikleer var odan genişse daha güzel
(179 puan) tarafından
Durumum varda yerim yok yatak odasına bizim yatakla yan yana koyacağım mecbur
tarafından
Anladım canım ahşap beşikleer var 70 cm eni olsun mutlaka ilerde dar gelir çocuğa yoksa
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Birileri dedi der diye eşya alınmaz kendi fikrin kendi zevkin vardır. Kime ne ki? Ben yoyko aldım sallanırken ses çıkarmıyor, kullanışlı gibi geldi bana. 
(179 puan) tarafından
Malesef birleri hep konuşuyor zaten onlar ne didiğine değil kullanışa bakacağım bende cnsım yoksa onlar sepet beşik al diyorlar umrrumda değiller yani açıkcası
0 oy
tarafından
Benimkisi ahsap.besik anne yani büyük birde.oglum 24 aylik toplasan 5 defa içinde yatmadı doğdugundan beri bosuna aldim cocuk yerlerde surunuyo resmen sevmedi besigi 
(179 puan) tarafından
Ablamın kızı yatıyor hem anne yanı hem normal beşik oluyor ahşap kısmı aşagıya kayıyor onun evi büyük de aldı ben de normalde alırım öyle ahşap beşik ama sanırım yatak odasına sığdırup alacam yani bende
tarafından
Benimde oyle inip kalkıyor yani ama sus diye duruyo benimkisi kaldircam zaten hic uyumadik
(179 puan) tarafından
Neden öyle olduki tüh
0 oy
tarafından
Aman ne derlerse boşver kullanışlı olanı al canım. Sepet beşikler bir süre sonra kullanılmiyor. 
(179 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence 1. Görüntü açısından da gayet güzel kullanışlı da olur canım ben çok beğendim 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Mobilya besik al tavsiye ederim :)
(179 puan) tarafından
Sebep peki canım
(3,895 puan) tarafından
Sallaniyor çekmeceli üstelik.. Yani bn memnunum 3 yıldır kullaniyoruz.
(179 puan) tarafından
Tamam canım bnde öyle yapacağım sanırım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 230 göst.
25 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayca_3535 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
17 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde MinnieMouse (509 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,202 cevap

34,510 kullanıcı

...