0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Arkadaşlar ben çok fazla makyaj yapmayı bilmyrm sadece bu kadar malzemem var çok skta makyaj yapan biri dglm ama artık yapmak istyrm dışarıya çıkarken kendimi iyi hissetmek için aranizda kuaför olan makyaj yapmayı cokk güzel bilen arkadaşlarım vardır inş lütfen kulanip çok begndignz ürünlerin adını markasını yazarmisiniz eksik olanları almak makyaj çantası hazırlamak istyrm

image

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Aaa senmi geldin mobilyaları değiştirmeye gitti diye endiselenmistik bizde :D

tarafından
Yok fazlalıkları kaldırdım sadece o kadar zengin dglm
tarafından
Iyi yaptın cevap vermeyince öyle düşündük napalim.resimde makyaj var mi yüzünde
tarafından
Evet o resimde var
tarafından
Ordaki gibi yapmaya devam et o zaman çok hoş duruyor yok gibi nerdeyse.  Kapalisin zaten böylesi daha yakismis sana
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Kız aldıklarında da sıkılmıyasın sonra :DdDd

Şaka falan ama fondoten al guzel bi tane cildine uycak yapıda bide allık ve rimel bu 3 malzeme ile çok şık olabilirsin

Allığın seftali tonunda olsun
0 oy
tarafından
Ruj far ve kontur paleti alabilirsn set halinde cok isine yarar tek tek almaktansa. Highlighter alabilirsin kontur ve fondoten kullanmayi seviyosan. 
tarafından
Bana demis :D sagol kuzucum benim. Balikesir burhaniyedeym. Yanak sıkmaya bekleriz
(1,887 puan) tarafından
Yaa çok uzaksın kuzum ankaraya yolun düşerse beklerim ozamn alırım kızını☺
tarafından
Olsun tatile gelirsnz belki :)
(1,887 puan) tarafından
Abim var altınolukta her yaz giderdim 3 yıldır gidmyrum nasip kuzum belli olmaz bir gün yolumuz düşer belki☺
tarafından
Insallah yavrum :)
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben kuaforum gunluk yaptigim makyaj bi pudra eyeliner rimel ruj gayet şık we sade ande byle baslayabilirsn :)
tarafından
Kız ne kaldı kı başka ne varsa kullanıyorsun zaten:))) yadirgamiyorum yanlış anlama :)
(305 puan) tarafından
Olurmu bacim bnun fondoteni war kapaticisi war kalemi war fari warda war yani :))
tarafından
Valla sende haklısın saydıklarını kullanmadigim için pek bir bilgim yok rimel tek kullaniyom ben :)
(305 puan) tarafından
En gzeli aslinda cilde zarardan baska bseyi yok hicbirinin zaten
0 oy
(105 puan) tarafından
Bende gözüme bi kalem eyliner cekiyorum bide allık ruj tamm pudra fondöten alabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
19 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayseayse (3,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
0 oy
6 cevap 147 göst.
24 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.
23 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...