0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından
Esimin zaten arada bir ağrıdı ama 6 ay önce covid gecirdik ondan sonra hiç geçmedi her gün neredeyse ağrıyor burnu kapalı ondan mi gözlük kullanıyor uzağı görmek sorunu var dercesi baya arttı ondan mi yoksa Allah korusun tümör falan mi diye düşünüyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tümör diye aklınıza getirmeyin hemen burnu tıkalı olduğundandır ben yıllardır çekiyorum sinüzit var aşırı baş ağrısı yapar. Migren de olabilir madem altı aydır ağrısı var bi doktora görünsün 
(123 puan) tarafından
Dun parayla almış majezik cok iyi geldi de sinüzit için mi bu ilac
tarafından
Majezik yarım baş ağrısına bire bir kesinlikle en iyi gelen ilaç. Sinüzit için miydi tam bilmiyorum ama eczaneden yarım baş ağrısı için aldım ben çok ağrım olunca içerdim mis gibi geçerdi
(123 puan) tarafından
Aynen öyle oldu canım çok iyi geldi dünden beri yarjm bas agrisi nasil oluyor bu arada
tarafından
Başının sadece sol veya sağ kısmı ağrıyo ve aşırı şiddetli bi ağrı her ayağa kalktığında sanki beynine şimşek çalıyo gibi ağrı giriyo hatta o kadar şiddetli ki gözün kararıyo namaz kılarken secdeye gidince daha da ağrıyo öyle bişey baya şiddetli yani ben çok çektim yıllarca o ağrıyla yaşadım sebebi stres hâlâ arada bir oluyo. Başını soğuk suyla ıslayınca biraz hafifler yazmayla sımsıkı bağlayınca da iyi geliyo bi de karanlıkta durmak da iyigelir
(123 puan) tarafından
Ya okurken kotu oldum Allah yardımcınız olsun zor birsey sanirim migren agrisi bu esimde tek taraflı deil alnı bazen de başını üstü agriyor sindi göz doktoruna gitti bakalım büyük ihtimal gözden kaynaklıdır
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kötü düşünmeyin yaa benim de her Allah'ın günü başım ağrır hani belki sinüzit falan vardır öyle tümör falan allah korusun yine de doktora gidin geçmiş olsun
(123 puan) tarafından
Doktora gittiniz mi peki agri sekli nasıl oluyor zonklama gibi mi bide basin hangi bölgesinde oluyor
(1,615 puan) tarafından
Bazen sağ bazen sol bazen boynumdan yukarı doğru nazende alnının orası zonk zonk ağrıyor valla bana eeg çektiler birşey çıkmadı eskiden sünizit olmuştum ama geçmişti ondan dolayı galiba etkisi kaldı doktora gittiğim de sordum bende sünizit vardı falan diye yok sende sünizit dedi
(123 puan) tarafından
Anlqdim canım esiminde alni bazen basinjn üstü tepesi yani düşünmekten benimde başıma ağrılar giriyor kötü bisey mi diye
(1,615 puan) tarafından
Yok yaa sıkma canını gözlükte baş ağrısı çok yapıyor her ne kadar görmek için bile takılsa ağrı çok yapıyor yine de doktora gözüksün canım geçmiş olsun ben bıktım valla bu baş ağrısından ama dişimin ağrısı tuttuğu vakit diyorum keşke balım Ağrı'sada dişim ağrımasa :D
0 oy
(1,161 puan) tarafından
o benim canim. bas agrim   asla kurtalamadigim bir sey   ilac almadanda asla  kecmez.   doktorada  gitdim   muayine oldum bir ara  durmusdu. ama yine   ben hep havalar sicak oldugunda  durmadan basim agrir
(123 puan) tarafından
Esimde ayni hic geçmez ufacık stres bile bas agrisi yapar
(1,161 puan) tarafından
bendede  yani azacik sinirlensem basim agriyor.    basdan kulagima vuruyor. sora tum uzume yayiliyor. kafam kopacak gibi oluyorum ilacssiznasla kecmez.  coj kotu bir seu
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Kardeşim de gözü bozuk doktor gözlük verdi kullanmadığı zaman başı ağrır hem de deli olur ağrısından o derece bence göz doktoruna gözüksün çevrem hep gözlüklü erkek kardeşim de öyle gözü bozuktu yeni aldı gözlüğü baş ağrıları geçti 
(123 puan) tarafından
Inslah canım evet esimde ayni migren agrisi gibi şiddetli oluyor
(123 puan) tarafından
Canin kardeşin gözlük kullanmaya b başlayınca kac gun içinde geçiyor
(1,772 puan) tarafından
1 2 günde geçiyor
(123 puan) tarafından
Anladm canım bugün kullanmaya başladı bakalım gecer inslab bizimde 1 2 gun e
(1,772 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim şifa versin
0 oy
(2,011 puan) tarafından
babam 45 yasina geldi yillardir agrimadan gecmeyen hirgun yok annemde oyle her sabah akşam ağrı kesici içer annemde oyle
(123 puan) tarafından
Ya cok zor Allah sifa versin herkese Doktora gittiler mi neden olduğu belli mi
0 oy
(235 puan) tarafından
Benim 1.5 yıldır hergun başım ağrıyor mr ye de girdim bir şey çıkmadı korkutma kendi canim stres de baş ağrısı yapar sinüzit de migren de Psikolojik de olabilir 
(123 puan) tarafından
Hic doktora gitmedik ama esimde sinüzit var belli baya burnu tıkalı her gün hic açılmaz ufacık bisey e canini sıksın hemen agririr bakalım inslab kötü bisey değildir ya yarin göz doktoruna randevu aldım
0 oy
tarafından
6buck aydir benimde ağrıyo 3cu sezeryandan beri
(123 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun hergum agri oluyor mu zonklana gibi
tarafından
O zonklama var ya o zonklama beni bitiriyor zaten kafamı kaldıramıyorum zonklama yüzünden
(123 puan) tarafından
Oyy ya çok geçmiş olsun sizde en kısa zamanda doktora gidin neden kaynaklanıyor acaba
tarafından
Ben gittim hem emera girdim tomografiye girdim normal çıkıyor tek beyin dalgaları varmış 15 dakika sürüyormuş emera ona girmem gerekiyor ama süt verdiğim için çok fazla girmek istemiyorum radyasyondan dolayı olmazsa artık mecbur kalırsam pandemi biraz hafifler s yazın gitmek zorundayım Çünkü karnım da çok şiş üçüncü sezeryan Ama bu iki Sezeryandan daha kötü hiç inmiyor karnım
0 oy
(658 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gozdendir canım. Benimde ne zaman derecem artsa veya astigmatım çoğalsa direk başağrısı yapıyor gözlük numaralarını düzeltene kadar geçmiyor. Üstüne burnu da tıkanıkmıs oda etki ediyordur muhakkak. Covidden sonra sinüzit veya migren olduysa bilemem onu en iyi doktor anlar canım ama oda zor yani geçmiyor öyleyse 

image

Bu hap güzel kesiyor ağrıyı 

(658 puan) tarafından
Canım benim sinuzitimde var aman bi başladığında geçmiyor 2 3 gün kaslarım alnım gözlerimle başlıyor arttıkça tüm kafama yayılıyor inanılır gibi değil ama dış etlerime kadar ağrı yaşıyorum. Nörolojiye de gitt8m önceden teşhis aldım sinüzit için ağrı kesicilerle geçiyordu bak foto atacam bu hap güzel kesiyor ağrıyı
(123 puan) tarafından
Bakayam canım  teşekkür ederm astigmat yüksek denis doktor bisey daha var demis ama tam anlamadım diyor esim gözlük yazmis onu kullanacak bakalım 2 3 gun kullansin gecerde jnslab
(658 puan) tarafından
Çıkartmasın canım sürekli kullansın ilk 2 3 gün zorluk çeker gözler alışana kadar oda ağrı yapar ama en fazla 3 gün sonra rahatlar. Astigmatlı olunca yerler duvarlar raflar falan y.amuk gözüküyor ilk gözlük taktığında ben yere dusuyordum eşim tutmuştu beni
(123 puan) tarafından
Ya evet aynen öyle oluyor ayni hizada ama ***** gibi görüyorum diyor kucuklu büyüklü görüyor ay inslah gecer ya öğleden beri takıyor bakalım bubarada cok yardımcı oldunuz hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun ilac a inslah gerek kalmaz artık agri çekmeden ama yazdım adını
(658 puan) tarafından
Amin canım benim allah sendende razı olsun çok geçmiş olsun
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Ben her gün istinasiz basım ağrır artık alıştım birde hamileyim migrenim vardı ama son 1 aydır hiç durmadan ağriyor geçen senede ayniydim gözlük numaramı değiştirince ağrı ortadan kalktı bu sene yine aynı pandemiden dolayı gidemiyorum göz yapıyor genelde benimde normalde iki üç aya bir numaram değişir sol gozumde bir rahatsızlık var basım durmadan ağrımaya başladığında derim gene büyüdü diye bir göz muayenesi olsun
(123 puan) tarafından
Evet çok zor ya ben artık kotu biseg var deyip ağlayıp araştırıyordum düşünün sürekli agri kesici yutuyordu gitti bakalım şimdi sizde başınızın hangi kısmı ağrıyordu
(1,206 puan) tarafından
Belli olmuyordu ki bir gün yüzüm felçli gibi oluyordu bir gün ensem bir gun tak ortasi yani boynunun üst tarafındaki her yer beni çıldırtır gibi ağrıyor
(123 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım eşime doktor astigmat yükselmiş demis bisey daha var demis qma anlamadım diyor gözlük yazmis kullansin bakalım 2 3 gün bas ağrısı geçmez ise norolojiye gidecek
(1,206 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah düzelir ağrısı norolojiyr gerek kalmaz  sende içini ferah tut inşallah kötü bisry çıkmaz korkma rahat ol
(123 puan) tarafından
Saol canım benim Allah razı olsun:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,437 puan) tarafından soruldu