0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

image

kızlar bebişime bundan almak istiyorum çok beğendim sizce nasıl :) 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok hoş ama kalkışma bence bizde sepet beşik aldık  bebeğim 4 aylık yeni beşik almak zorunda kaldık birde park beşik aldık 3 gün önce 
(102 puan) tarafından
Hm teşekkür ederim canm
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Çok güzel cok sık kuzum ama bunlar pek kullanışlı olmuyor yani uzun onurlu kullanamiyosun bebek büyüdükçe sığmıyor 
(102 puan) tarafından
Mesela ne kadarlık olana kadar kullanabilirim canım bir fikrin varmı
(3,669 puan) tarafından
Ayaga kalkana kadar :)
(2,860 puan) tarafından
6 ay cnm belki o kadar bile kullanamazsin bebek donunce
(102 puan) tarafından
Az zamanmış almıyorum kaldın :D
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Uzun vadede kullanamazsın bunu canım evet çok hoş ama boşa masraf diye düşünüyorum 
(102 puan) tarafından
Ne kadarlık bi süre de kullanışlı olur canım peki
(1,690 puan) tarafından
O biraz bebeğin gelişimine bağlı kuzum ya.. Buna benzer biri vermişti bana mesela oğlum 7 ay sonra sığmamaya başlamıştı.. Ama benim oğlum baya baya yapılı bir bebekti..
(102 puan) tarafından
Maşallah canım daha başka modele bakayım o halde
(1,690 puan) tarafından
En kullanışlı olan park beşik tavsiye ederim.. Ben kraft calipso 2 modelini kullanıyorum çok memnunum
(102 puan) tarafından
Ona da bakayım araştırayım bir çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Bende çok beğeniyorum bunları ama uzun vadeli olmadıkları için masraf yapmak istemiyorum 6 ay filan kullanırsın demişti bana mağaza da çalışan bayan mevlid lerde çok güzel oluyor virüsten onuda yapamayız o

(102 puan) tarafından
Doğru kalsın bu o zaman ya
0 oy
(27,350 puan) tarafından

Kullanışlı değil maalesef çocuk rahat uyuyamaz heleki sağa sola dönerek uyumayı seven bir çocuk icin

(102 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bunları bende çok fazla beğeniyorum fakat bebiş bunda en fazla 8 9 ay yatabilir o yüzden park besik düşünüyorum ya 
(102 puan) tarafından
Bende artık onu düşünüyorum:D
(2,257 puan) tarafından
❤️❤️❤️Kac haftalik bebiş
(102 puan) tarafından
3 bucuk aylık canım ❤️❤️❤️
(2,257 puan) tarafından
Oyşş daha küçük annesi, hayırlısı ile gelsin insllah
(102 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim :)
0 oy
(94 puan) tarafından
Acaba fiyatları nedir
(102 puan) tarafından
850 TL bu
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Aynısı var bizde canım :) oğlum sadece 8 ayına kadar kullanabildi. Hareketli olan çocuklar biraz zor kullanıyor. Sadece görüntüsüne aldanıp aldım ama istediğim gibi çıkmadı ;) haberin olsun şimdiden 
(102 puan) tarafından
Peki canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
7 ay falan kullanırsın ama sonra büyük beşik alman lazım 
(102 puan) tarafından
Öylemi ya :(
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Bende sevmistim 8 ay kullandik biz cok kullanisli 
(102 puan) tarafından
8 aydan sonra küçükmü geldi
(2,130 puan) tarafından
Evett
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Güzel ama bunu alırsan ayriyetten bir beşik daha alman gerekecek bunda kaç ay yatacak en fazla beş ay yatabilir bunda
(102 puan) tarafından
Evet canım öyleymiş ya ne gereği var ki öyle olduktan sonra kalsn
(1,343 puan) tarafından
Yani daha iyi olur dışına aldanma boşa masraf olur
(102 puan) tarafından
Haklısın ben sandım ki baya bir kullanabiliriz meğerse  7 8 aylık anca kullanılıyormuş hem gurbetciyiz tasınırken kolay olur da dedim ama vazgectim geri
0 oy
tarafından
İlk başta bnde buna benzer alcktım cok begenıyordm bnde ama ablm en fazla 6 ay kullanabilirsin park yatak al daha kullanışlı dedı onu dinledim park yatak aldım ıyıkıde onu almşm.. Bnce sende park yatak al cnm bu boşuna masraf olur 
(102 puan) tarafından
Bende kaliteli uzun ömürlü istiyorum balımda tayinciyiz gurbette ordan ora  Sürüklenir maf olur kullanmam diye bu tarz düşündüm ama kullanışsızmş bende başka bakcam mecburen
tarafından
Cnm aksine gurbetcıysen park yatak daha ıyı tabıkı cunku katlayabiliıyorsun kutu gıbı oluyo bnde ew taşıdım ınan park yatagını toplamk en basitiydi
(102 puan) tarafından
Önerebileceğin bir beşik varmı tatlım ben tecrübesizim bu konuda ilk çocuğum daha
tarafından
Cnm İnternetten ciciko park yatak modellerı yaz cıkar sadece park yatak hakkında bilgim war maalesef
(102 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(48,660 puan) tarafından
bunlar sadege görsel guzel uzun süre kullanilmiyo bide evde yer kapliyo 
(102 puan) tarafından
Evet canım çok haklısın para da boşa gidicek israf olcak boşa en iyisi başka bakayım çok teşekkür ediyorum
(48,660 puan) tarafından
insallah gonlne gore bulursun canim park yatak kullaniyoruz biz sallamadigim icin memnunum
(102 puan) tarafından
O sallanmıyormu ki canım sallanan daha güzel olmazmı
(48,660 puan) tarafından
sallananlari varmis benimki güzel sallanmiyo ben hic sallamadigim için bizde sorun olmadi hic
(102 puan) tarafından
Bakayım bi canım çok teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Bizimkinin aynısı. Kullanmıyorum saticam. Içi ufak 
(102 puan) tarafından
Evet herkes aynı yorumu yaptı bende almaktan vazgeçtim
0 oy
(402 puan) tarafından
Aynısının beyazını aldık 3. Ayda sattık şimdi ikinci besikteyiz keşke hiç sepete bulasmadaydim eşim hep yüzüme vuruyor :) :Ddd 

Sana da tavsiye etmem ama durumum var sonradan ikinciyi alabilirim diyorsan. Tabi içinde kalmasın
tarafından
Ne kadara nerde sattınız. Bizde 2 ay falan kullandık ne kadara satsam diyorum
(402 puan) tarafından
Letgodan ilan verdim 3 günde satıldı 700 e almıştık 300 e sattım ikinci el olunca böyle düşüyor fiyatı zaten letgo dolu sepet beşik :Ddd
tarafından
Fazla ucuza satmışsın cnm
(402 puan) tarafından
İhtiyaç sahibi birisine hediye olarak gitti helali hoş olsun çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik canım :)
tarafından
O yönden iyi canım. Ama normalde aşırı ucuz :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sakın sakın uzak dur bacım sepet beşik pişmanlıktır 3 ay sonra yeni beşik almaya kalkarsın 
(102 puan) tarafından
Öyleymiş canım ya bilmiyordum valla almıyorum bunu iptal :))
0 oy
tarafından
Ben de aldım canım 4 ay yattı daha yok sonra park yaytak aldım
tarafından
Köyde babamlarin evinde süs niyetine duruyor
(102 puan) tarafından
Ne gereği var öyle eşyanında demi ama
tarafından
Heves edip alıyoruz ama paraya yazık canım
(102 puan) tarafından
Haklısın canım bende başka bakmaya başladım almayacağım bundan teşekkür ederim
tarafından
Park yatak al canım en güzeli rica ederim
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Kiz 6 aya bunun icine sığmaz  koskoca hamak var kizim suan 8 aylik zor sigiyor mobilyaya gecicez az hava sicaklasin valla bende ona baktikca seviniyorum ilk koydugumda minicikti simdi zor sigiyo diye❣
(102 puan) tarafından
Anne yüreği işte kıyamam :)  Teşekkür ederim canım yorumun için almıcam vazgectm
0 oy
(352 puan) tarafından
Maximum 5 ay anca kullanabilirsiniz.Cok hoş ama ben tercih etmezdim bu sebepten.
(102 puan) tarafından
Evet kısa bir süre içinde almaya değmez kalsın bu
0 oy
(247 puan) tarafından
Cok guzel ama fazla kullanislli degil alacaksan normal besik al uzun vadeli kullan arkadas bundan aldi bir yasina kadar zor yatira bildim dedi gereksiz yani yeni besik almak zorunda kaldi
(102 puan) tarafından
Bebişler hızlı büyüyor dar geliyor buda ben de almaktan vazgeçtim daha işe yarra bişey bakacağım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 293 göst.
5 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 500 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
29 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 875 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde melegimmmmm (5 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...