0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Benim bebeğim yenidoğan sarılığı vardı dün hastanede kan verdik sonucu bekleyemdim bugün sonucuna baktım 11.4 çıkmış acaba yuksekmi yoksa normal degermi internetten baktım ama hicbirşey anlamadım bile.n varmi

4 Cevaplar

0 oy
(3,916 puan) tarafından
Yok canim cok yüksek  degil merak etme. Bol bol emzir sen onemli plan ac kalmasin ne kadar kaka o kada hizli atar sarıligi . 16 da sonra hastahaneye aliyorlar . Benim bebislerin ikisinin  de 3 ay sürdü  cok yavas düştü  kızımın  en fazla 14 olmustu oğlumun  16 ...
(802 puan) tarafından
Sık sık emziriyorum canım çokta güzel kilo alıyor 2 kilo doğdu şuan nerdeyse 2 haftada 3 kilo olmuş
(3,916 puan) tarafından
Emiyorsa hiç korkma o zaman... MAŞALLAH... Ben kizimda ilk cahillikten hem cok korktum hem habire baska seyler denedim ama inan  sadece emzirmekle geciyor ve ne zaman gececeekse o zaman geçiyor.  Hicbir sey hizlandirmiyor... kizimda mavi ışık  da almistik 9 a düşmüştü  14 den sonra ciktik hastahaneden tekrar çıktı  13 e... amannn dedim ondan sonra emzir emzir 2 saati gecirmeden oyle öyle  yavas da olsa düştü.  Ogkumda da 16 olmasına  ragmen istemedim mavi isik ve sadece emzirdim.
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından

yok canım sınır 18 bizim ilk başda 20 olmuşdu doğdukdan 1 hafta sonra ışık tedavisi aldık bir gunde 14 e düştü taburcu olduk şimdi 11 kan uyuşmazlığı var büyük e gurubumuz uyuşmuyomuş oda sarılık oluyomuş sık sık emzir 2 saatde diuolar ama 15 dakkada bir emziriyorum en son gözleri geçer korkma dedi doktor 5 olunca zaten gözleri sararıyomuş çok geçmiş olsun bide bana ebe ne sdn sarı giy nede sarı giydir demişti yuzune eğer bişey örtüyosan beyaz tülbent ört 

0 oy
(2,075 puan) tarafından
16 değerle hastaneye yatmistk sınır 15
0 oy
tarafından
Kızımda 14 çıkmıştı cnm kırkinda gittik.8 e düşmüştü. Bol bol emzirdim.ben..bir saate bir yarimsaat bazen memedeydi.kizim uyuyodu sadece. Zorla uyandiriyodum öyle emziriyodum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 101 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 98 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...