0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba,ben 8 aylık gebeyim malum genital bölge temizliği çok zor olmaya başladı artık,jiletle falanda yetişemiyorum çok yoruluyorum, bende son çare hassas ciltler için olan veet tüy dökücü krem aldım,gebelikte kullananlar olduğunu okudum,krem kutusunun arka kısmında afederseniz ama genital bölge ve anüs çevresine uygulamayın diyo o zaman benim ne işime yarıcak oralara yapmadıktan sonra,acaba aranızda oralarada kullananlar var mı bir zararı oldu mu?şimdiden teşekkür ediyorum..

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok zararlı cnm alma tüy dökücüyle içindeki kimyasal lar iyi deyl bende alıcktm ama almdm
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Bende kullandım cnm hamileyken çok şükür birşey olmadı doktorum kullanma falan demedi bana ama sen yinede bir sor istersen doktoruna
(689 puan) tarafından
Bütün bölgeye mi sürerek kullandınız
(1,837 puan) tarafından
Bütün genital bölgede kullandınız mı yoksa sadece üst kısımları için mi kullandınız kremi acaba
(59 puan) tarafından
Komple kullanmıştım ben
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Tuy dokucu zararli icerisindekiler kana karisarak bebege gidiyor kanla da
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Agda yaptirabilirsen kuafore olsun tanidik bir yakinina cok rahat oluyor 
(689 puan) tarafından
Yok ağdaya gitmiyorum,gidememde yani o cesaret yok bende,kendim halledebilirim anca, onda da kolay yol arıyorum işte ://
(1,239 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o zaman cnm
(689 puan) tarafından
Amin, teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hiç bir yer canım zararlı
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Zararlı canım jileti eşine ver yardim etsin sana bi zahmet benim çok şükür Eltim agda yaptı bu 3 ayda 39 olduk doğumu bekliyorum artık şuan temizim yani yada bi yakının varsa yardim etsin canım 
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla ben kullanıyorum gayette güzel oluyor geç çıkıyor eczacıya sordum bisey olmaz dedi  şuan 39 haftalık oldum 30 haftadan berli kullanıyorum kuafore gidemem hastalık iyice çoğaldı jiletle alamam görmüyorum çünkü en iyisi krem başka şansım yok cunku
(689 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorsunuz,her yere iç kısımlara falanda sürüyor musunuz? Doktoruma sordumda mesajla ,krem değil traş kullan dedi ://
(689 puan) tarafından
2 tane doktora sordum,biri kullan diğeri kullanma dedi ,napıyım ben şimdi:D
(780 puan) tarafından
Veet tüy dökücü benim kullandigimda
Bilmiyorum :)):))) eczacı ya sordum ben doktora sormadım kullan bisey olmaz dedi bana bende kullanıyorum zaten her hafta deil 20 günde bir kullanıyorum sık ta deil
0 oy
tarafından
Ben bilmeyerek 2 kere felan kullandım ama zararlı oldunu bilmiyodum şükür bişey olmadı
0 oy
tarafından
Canim ben gebelikden once kullanıyordum genital bolge icin ama dedigin gibi arkasinda kullanmayin diyo  su an gebeyim kullanmadim ama doguma giderken bireligine  kullanacagim doktora danistikdan sonra baska 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 243 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,167 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
19 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 242819 (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Selenyalcin (16 puan) tarafından soruldu

396,409 soru

11,857,715 cevap

35,955 kullanıcı

...