0 oy
507 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar bekarken babam her şeye çok karışırdı beni evden dışarı çıkartmazdı. Evlendim hala eşimle bana çok karışıyor kendi kararlarımıza karışıyor kendi istediğimiz gibi hayatımızı yaşayıp kendi kararlarımızı alamıyoruz eşimde bu durumdan rahatsız oluyor ben anlıyorum. Oraya gitmeyin bunu yapmayın şunu şöyle yapın sürekli her şeye müdahale ediyor her şeyi o biliyor. Çok ters davranıyor 2 aydır babamların evinde kalıyoruz eşimle ve bi kızım var iki yaşında. Evimiz inşaatta onun bitmesini bekliyoruz. Psikolojim bozuldu artık. Bide ikinciye hamileyim 6 haftalık inanın niye ikinci cocuğu yaptık diye ona bile karıştı kızdı. Offf bişeyler söyleyin napayımmm. Eşim bile artık birşey planlarken ya baban kızarsa diyor cok saçma cok sıkıldım yaa =(  hayatımıza cok karışıyor.

10 Cevaplar

0 oy
(15,816 puan) tarafından
K bakma ama çok saçma karışması sonuçta evlenmişsin esin var artık kararlarının beraber almalısınız babana da uygun dille şöyle eşim rahatsız oluo de yada annene de o soylesin
(26 puan) tarafından
Annemde hemen hemen aynı kafada onunla =₺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim erkek babalari karisan duymustumda kiz babalari duymamistim esinde bu durumdan cok bunalmistir babanla belki konuşsan desenki artik kucuk digiliz kendi hayatimizda neyin nasil olduguna karar vere biliriz kizmazsa konusa bilirsin canin
(26 puan) tarafından
Babama öyle bir şey söylesem direk tersler kızar o yüzden hiçbişey diyemiyorum bazen demeye kalkıyorum kızıyor
tarafından
Neden boyle yapiyoki anlamadim benim kayinpederim oyle karisiyor amma cokta bildirmez para falan harcamiza bi yere gitmemize kizar amma ben aldiris etmem insallah seni anlar canim esinde sabirli sesi cikmiyo amma bir gun cikicak oda kizicak sonra dahada kotu olur
(26 puan) tarafından
Bencede öyle olucak. Sırf banada degil ablamada aynı şekilde karışıyor aklınıza gelebilcek her konuya karışıyor o kadar sıkıldım ki ağlayasım geliyor artıkk
tarafından
Allah kolaylik versin canim senin isinde cok zor uzulme bebeye zararli hic digilse size karistiginda esine soyle bende istemiyorum karismasini amma karisiyo bi sey yapamiyorum esin seni anlar bence
(26 puan) tarafından
Anlayışlı sagolsun
0 oy
tarafından
Yeni mi evlendiniz canm bazen ywni evlenince buyuklerin kabullenmesi zor oluyor 
(26 puan) tarafından
Yok canım 3 sene olcak
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Öyle şey mi olur yaaa
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Babanla konusacaksin cnm annen yada  ablan  vs olamz boyle  diye 
(26 puan) tarafından
Hepsi aynı kafadaaa inan kii
(12,777 puan) tarafından
O zmaan allah yardimcin olsun bir an once evden cik
0 oy
tarafından
Muhtemelen onların evinde kaldığınız için kendini kocanın üzerinde bile hak sahibi olarak görüyor ınşallah çabucak biter eviniz  hic bir seye değil  de eşinin durumuna üzüldüm ya baban kizarsa demesine:( 
(26 puan) tarafından
Evet canım =( bide karışırken herşeye kızarak karışıyor. Biz onların evinde değilkende öyleydi evlendiğimizden beri telefonla arar yine karısırdı
tarafından
Yakın mi oturuyorsunuz normalde  ? bilgi vermeyin umursamayin resmen kaynanalik yapıyor anlattığına göre üstelik kız babası çok tuhaf geldi . Allah hidayet etsin hüküm sürmeye çalışıyor belliki karakteri böyle ama yanlış
(26 puan) tarafından
Yakın değiliz evet karakteri böyle herkese yapıyor
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bunun aynisi esinin babasi yapsa neler neler derdin esinle cok kavga ederdin o yuzden bence susma karismamasi lazim

Allahtan esinde bisey demiyomus
(26 puan) tarafından
Allahtan bişey demiyor yoksa cok kavga ederdik
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ya aslında bu durum bence gecmişten kaynaklanıyor iikizim var o aileme laf söylettirmez ke di kararını kendi alır bende biraz daha duygusalımdır ama annem üzülürse falan filan.. İkiz kardesime büyük gibi davranırlar laf söylemezler bayramda gelmicem dese tmm derler ben bayramda gidemicek olsam on kere ararlar sürekli karısırlar..eşim kurbanı diyanete vericek dedigim halde esime hisse almaya calışıyor pazarlık yaparken eşimi zorluyor falan.. Kötü bir hissiyat Bastan sanırım o sınırı koymak lazım.. 
(26 puan) tarafından
Dimi çok dogru söylüyorsun bencede baştan sınırı koymak lazımdı
0 oy
tarafından
Bekar olsaydin normal ama evlisin karismasi yanlis kocan var sonucta yakinmi oturuyorsunuz yoksa
(26 puan) tarafından
Cok yakın degiliz ama herşekilde herşeye karışıyor
0 oy
(292 puan) tarafından
Ahh ahh bu herseye karisan büyükler bezdirdi benide :(

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 929 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu