0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Her seyin bedeni yenidoğan mı olmalı zıbınlar atletler vesaire. Hazırlıklara baslayacagım ama neler ne kadar yeterli olur pek bilmiyorum tecrübelerinizi paylaşır mısınız

7 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
10lu hastane çıkışları gereksiz canm alma 5 liler var kıyafetler zıbınlar ben hepsini 0 3 ay almıştım 7 tane zıbın 2 tane tekli alt 6 7 takım 5 li 5 çorap eldiven falan zaten 5 li takımlarda oluyo
-Reklam-
0 oy
(545 puan) tarafından
Zibinlar yandan çıtlı al bence bebişler soyunmayı giyinmeyi pek sevmiyor yandan cıtlilar çok çok büyük kolaylık kafadan geçirmeye ugrasmadan :) ben çok üst baş almadım ilk bir ay idare etcek kadar aldım sonra lazim oldukça aldım :) 
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm kac haftalıksin bilmiyorm ama 03 ay zıbın çok alma ben bi 10 tane almıştım yaz bebeği olucak diye kusuyo ediyo diye geri kalan 3-6 aylık aldım genel olarak alt üst takımlardan al en çok onlar iş görüyor ağız mendili çok olsun bi 15 tane felan başka aklıma gelmedi aklına takılan varsa sor kuzum 
0 oy
(198 puan) tarafından
3 takım yenidoğan aldım bi de zıbınları 5-6 tane yenidoğan aldm gerisi 0-3 ay aldım sana tavsiyem kendim için de bi kaç tane pijama al normal doğum yapıcaksan ve mutlaka hasta bezi al kendin için bnm tecrübesizliği almadım ve çok zoralndm çingene gibi çıktm hastaneden
0 oy
(13,202 puan) tarafından
3 tane 10 lu 2 tane 5 li almıştım kalanlar 0-3  ve 6-9 aylıktı atlet body zıbın falan uzun kollu body leri giymedik hatta kısa kollu bile giyinmek istemedi. Ama yenidoğanlar yetmedi gittik tekrar aldık ki çok almıştım piyasaya göre ben. Hem kurutma makinesi vardı. Çok çiş oluyor çok kusma falan yetişmiyor. 
0 oy
(25 puan) tarafından
2 tane 5li yeni doğan hastane çikisi

1 tane 10lu hastane çıkışı 

3 tane yeni doğan zibini geri kalanlar 0-3 ay 

2 adet kisa kolu takım 0-3 ay 

Geri kalan kıyafetlerini 0-3 ve 3-6 arası olanları alacam inşallah canım.  Bide ağustosta olacağı için çok alamayacağım küçük kıyafetleri 
0 oy
tarafından
Yenidogan bir iki kiyafet disinda cok bisey alma canim cok cabuk buyuyolar agirligi 3-6 ayliga ver hatta 6-9 bile alabilirsin ben 0-3 aylik olanlari 2 hafta zar zor giydirdim ozellikle patikli tulumlara cok hevesim vardi ama ayaklardan cok kastı giydiremedim buyuk almakta fayda var kolunu katlarsin ayagini katlarsin bi sekilde olur ama kucuge care yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 159 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 866 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,709 soru

11,507,942 cevap