0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Molfix alıyordum normalde çok memnunum ama biraz fiyatı artmış . Başka güzel sizdirmayan sıkmayan esnekliği iyi dokusu falan güzel bildiğiniz bez varmı? 

Prima hariç olsun . 

Bu arada oğlum 5 numara kullaniyo 

21 Cevaplar

0 oy
(4,552 puan) tarafından
Sleepy de güzel bir dene istersen
tarafından
Sleepy de baktık aslinda canım uygun molfixe göre 5 numara iyimi acaba kalibi darmidir
(4,552 puan) tarafından
Normalde kalıbı iyi o da olmazsa Jenny willy dene BİM'in bezi
tarafından
Denedim canım begenemedik onu ya baya sızdırma yaptı bizde nedense
(4,552 puan) tarafından
Eskiden çok iyiydi sonra dan bozdular bezi
tarafından
Evet iyi diyor herkes ama bize gelmedi nedense belki de değişiyor bebekten bebeğe :)
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum
(3,107 puan) tarafından
Ablam 2 çocuğuna da sleepy kullanıyordu
tarafından
Bende 5 numara kullanıyorum canım bebeğim 10,11 olması lazım çoktandır gitmedim kilo ölçmeye bakicam canım inşallah iyi gelir çok teşekkür ederim yorumun için:)
(3,107 puan) tarafından
Benim kızım geçen ay 11 di ama bu aydan sonra 5+ alacam sleepy kalıpları dar biraz. 5+ daha rahat olur. Sen de istersen 5 in az adetli olanini dene baktın dar geliyor 5+ al.  2 aydır 5 kullanıyorum
tarafından
Çok teşekkür ederim canım :) ♥️
(3,107 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤
0 oy
(804 puan) tarafından
Slepyy canim en iyisi fiyatta iyi
tarafından
Evet az önce baktım molfixe göre iyi baya kaç numaralı kullanıyorsun acaba canım
(804 puan) tarafından
4numara kullaniyorum bebegim 14aylik iyi geliyo kilomuz az biraz
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
(749 puan) tarafından
Yeni bir paket bitordim baybiturco memnun kaldim ince ve sizdır.iyor hemd eheaplı 120  adet 60 idi
tarafından
Onu da gördüm canım fiyatı baya iyi diğer bezlere nispet kalibi nasıl acaba
0 oy
(237 puan) tarafından
Sleppy iyi canım ben ondan aldım
tarafından
Şuan aklımda o var açıkçası nasıl canım sızdırma fan yapıyor mu kaç numara kullanıyorsunuz ?
(237 puan) tarafından
Canım daha doğmadı bebeğim
(237 puan) tarafından
Ama bana yengem tafsiye etti
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim yine de :) bu arada sağ salim alırsın inşallah kucağına bebisini
(237 puan) tarafından
Sağol canım❤❣️
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Aslında internetten indirim takip ederseniz baya uyguna geliyor. Ben 20 aydır kızıma Molfix kullanıyorum şuan 6 numara kullanıyoruz tanesi 50 kuruştan aldım en son tabi öyle indirimli bulunca 3-5 paket alıyorum 
tarafından
Evet canım kaçırdım ben indirimi maalesef bez sayisini dikkat etmemişim ilk defa ;( kısmet bakalım bu seferlik başka bez deneyelim teşekkür ederim yorumun için canım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sleepy kullanıyordum sızdırma çok yaptı bu ara canbebe aldık bu sefer o da güzelmiş hemde daha uygun 
tarafından
Yaa demekki herkeste farklı şuan kiae slepy iyi dediler ama kararsız kaldım kaç nnumara canbebe canım kullanıyorsunuz ??
(12,777 puan) tarafından
5 numara kullanıyoruz 6 da alınsa olur da büyük gelir diye almadım çok sıvı tükettiği için her sabah ıslak uyaniyor du bildiğin sızıyor du değiştirdim şimdilik iyi
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim cevabın için :)
0 oy
tarafından
Baby me , 2. Üründe %30 indirimli 
tarafından
İlk defa duyuyorum markayı bakicam canım çok sağol
tarafından
E bebek bezi canım bedende duruşu Prima gibi kavrıyor ve ince sarkmıyor, dahaden sızdırmadı , sleepy benimkini mahvetti baby turconun eski paketleri iyiydi yeni çıkani beğenmedim Bim ve a101 bezi çiş yapınca çok aşağı sarkıyor
tarafından
Bir de canbebe sormuşsun kalıbı küçük
tarafından
Bakicam canım çok teşekkür ederim:)
tarafından
Aklımda bulunsun sağol kuzum ♥️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
5 numara evy baby kullanıyorum çok memnunuz 120 taneyi 104 tl ye alıyorum 
tarafından
Çok iyiymjw canım sizdirmiyor değil mi ?
(25,224 puan) tarafından
Hayır canım. Bi ara sorun yaşadım sızdırmayla ilgili ama sanırım tek pakette olan bir hataydı bidaha trendyoldan almadım zaten her zaman e bebekten alıyorum hiç sorun yaşamadım ordan aldıgım sürece. Trendyoldan aldıgım da yaşamıştım bazen defolu yolluyorlar gerçekten bu tarz şeyleri paketi bile düzgün dizilmemişti bezin ordan almanı tavsiye etmem sadece. Gayet ince yumuşacık bir bez. Hiç pişik falanda yapmadıgı için değiştirmedim hiç. E bebeğin bezi baby me de güzel ama kalıbı biraz küçük oldugu için bize 5 numara küçük geliyor 6 numarası da yok o yüzden değiştirip evy baby ye geçmiştim
tarafından
Çok çok teşekkür ederim canım bende trendyoldan bakıyordum . Yorumun için çok teşekkür ederim:)
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek
tarafından
:) ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Prima kullaniyorum
tarafından
O biraz pahalı canım ya teşekkür ederim
tarafından
Peki tatlim
tarafından
:) ♥️
0 oy
tarafından
Evy baby çok güzel canım 
tarafından
Bakicam canım çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Baby turco aldım kızıma. 4 numara. Sleepye göre bi tık küçük kalıbı. Fiyatı biraz daha uygun. Sleepy ve baby turco dönüşümlü kullanıyorum  hangisini bulursam. A101den soffio aldım o da fena değil 
tarafından
Sleepy baktım kuzum büyük ihtimal onu alicam çok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Ya canım aslinda her bebek cildi aynı değil. Mesela ben iki kızımda da bim den aldım. Sadec yatarken rahat etsin diye Prima alırdım. Ama şimdi oğluma bim in bezi hiç gelmedi:( bende Molfix aldım şimdilik iyi bakım.

İkinci kızıma çok öven oldu şokun bezinden aldım mahvetti kızımı daha kirkliyken hatta üç paket almıştım iki paketini ektim hamlieydi ona verdim yararsa kullan diye. 

Yani aslında denemeden bilemezsin. Ama sleppy de uygun fiyat olarak. 
tarafından
Aynen doğru diyorsun canım bize mesela sokunfa biminde bezi gelmedi hep Tariş etti en iyisi az adetli bez almak ilk kullanımim çünkü teşekkür ederim canım:)
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Evy baby kullanabilirsin
tarafından
Sızdırma falan yapıyormu canım kalıbı nasıl
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bende doğduğundan beri molfix kullanıyorum prima pahalı bim bezi kalın sleppy dar sızdırdı molfixden şaşmam İstanbuldaysan özkuruşlar marketlerde 5 numara 108 adet 105 TL bende 5 kullanıyorum 
tarafından
Bende molfixe bayılıyorum süper bir bez ama şuan pahalı olmuş nedense trendtolda ondan şuan geçişli olarak farklı bir bez arıyorum olmadı yine molfix olacak yapacak bir şey yok :) teşekkür ederim canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum bir yıldır çok memnunum hiç sorun yaşamadık tavsiye ederim fiyatı da makul
tarafından
Aklıma şuan yatan sadece sleepy:) teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Ben hep molfix kullandım çok memnunum 
tarafından
Bende çok memnunum da şuan trenyolda nedense fiyatı uccmus indirim gününde de almayı unuttuk . Şimdi sadece geçişli olarak bez degisicem bakalım :) teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Canm bebegimdr cok kucuk degil aslinda senjn yerinde olsam hic degistirmem alismistir cunku simdi denerken bir suru tahris olacak ama tavsiye olarak slepyy dogdugundan beri kullaniyorum 15 aylik hic pisik yapmadi
tarafından
Çok teşekkür ederim canım aklomda sleepy:)
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben can bebe kullanmistim ve çok memnun kaldim
tarafından
O da iyimis burda. Bir kaç arkadaş önerdi çok sağol canım:)
0 oy
tarafından
sleppy naturalıve kullanıyorum çok memnunum doğduğundan beridir 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım bakicam hemen:)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 246 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 374 göst.
17 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...