0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (924 puan) tarafından
Çok şükür pazartesi başladım tuvalet eğitimine dört gündür gecede yapmıyor altına çok şükür çok kez denedim ama oldu ben onun iyiliği için istedim toplum içinde boş boğaz insanlar var eltim gibileri çocuğa dalga geçer gibi kocaman oldun efe altına mi yaoiyon diyor ve oğlum kuzeni ve kardeşlerinin yanında utaniyordu artık oğlum cekinmiyecek valla kızlar sık sık tuvalete götürdüm tehdit ettim yalan değil ama ise yaradı hergun ödül verdik ama disiplinimi korudum  sakın altına yapma sakın dedjm çocuktan çocuğa değişiyor ilk ogretmeye çalıştığımda oğlum gidelim yapalım mı sürekli eğlenceli oldukça gözüme baka baka halıya yaptı üstüne isedi tatlı dil onu simartti ve inadına gitti disiplin uygulayinca bir haftada öğrendi çarşıya bile gittik geldik yapmadı mutluyum ya güleceksiniz belki ama çok takiyordum :))

6 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kaç yasinda cnm
(924 puan) tarafından
Eylülde 4 e girecek canim
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin
(924 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bence anlatma nazar değer ben bugün arkadaşlara anlattım çocuk eve geldik geleli altına yapıyor nazar etmişler :)) 
(979 puan) tarafından
Aynen bi ara bnm oglum da nazara mi gldi napti anlamadm ... gozumun icine baka baka kac kere altina ypti kaka dahil ... ztn  kmsye  demedim ama misafir fln gelince daha dkkat  ettim belli etmeden gtrdum  tuvalete
(924 puan) tarafından
Haklısın canım burdan yardım istiyordum fikir verenler oldu sagolsunlar sabır önemli ya gündüz ben götürdüm eşim işten gelince götürdü banada kolaylık oldu atlattık inşallah
0 oy
(979 puan) tarafından
Ben oğlumu 9aylıkken alistrdim 1yaşında bıraktı şimdi 3yaşına grcek. .. sizinki kaç yaşında ki çok taktiniz oyle
(3,823 puan) tarafından
Ne yaptın oğlun çişi gelince nasıl söyledi onu de hele :)
tarafından
Aynen tüm detayları istiyoruz;)
(979 puan) tarafından
Ilk başlarda sürekli sordum yarım saatte bi tuvalete götürdüm sonra 1saatte gtrdum  sonra 2saat sonra 3saat öyle artirdim. . Oğlum çiş gelince syle  annecim çiş de gidelim atalım cisleri dedim.. şarkı söyleyerek gtrdum  tuvalete gidelim cisimizi  yapalım napalim  çiş yapalim napalim  kaka  yapalım fln  die şarkı syleyrduk oylelikle  alıştı şimdi kndi  gidiyor bni istmyr bile
tarafından
9 aylıkken konuşuyor muydu herseyi
(979 puan) tarafından
Yok o zmnlar  konusmyrdu  fzla  ama bn yarım saatte bi  tuvalete gtrdum
0 oy
(125 puan) tarafından
Canm ne diye tehdit ettin:) bnim oglumda 3 yasinda tuvaleti biliyor cogu zaman gidiyor ama bazen güle güle halilara yapiyor artk napicam sasirdim ya biraz taktik ver 
(924 puan) tarafından
Oyuncakları poşete doldurdum kaldırdım vermedim eğer tuvalete gidip yapmazsan çişini kakani çizgi film yok dedenin traktörün binmek yok sürekli oturursun koltukta dedim mutfağa gittim ardıma geldi cisim geldi dedi :)
tarafından
Merveeyemm sen yinede çok uygulama.canim..cok.iyo bir yöntem değil her.cocukta.ise.yaramayabilir.
(924 puan) tarafından
Aynen dediğin gibi benim oğlum iyilikle ödülle tebrikle simariyir ve altına yapıp gülüyordu her çocuk aynı değil her insan çocuğunun huyunu bilir ona göre bir yöntem uygulamak en iyisi

İlgili sorular

+13 oy
20 cevap 843 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 962 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 759 göst.