0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar bubaralar tansiyonum çok düşüyor. Sağ kolum uyuşuyor. Tansiyonum düşünce bayılcak gibi oluyorum midem de çok bulanıyor. 4 aylık olcak bi türlü toparlanamadım. Doktoruma randevu aldım. Acaba vitaminli serum taktıran oldu mu? Ablam taktırmıştı ondan sonra kendine gelebilmişti. Var mı öyle bi serum taktıran? Rica etsem doktor da uygun görürse taktırmak istiyorum açıkcası

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bna çok takıldı 
(2,443 puan) tarafından
Faydasını gordün mü canım? Çok mu kötüydün sende?
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eğer uygun görülürse taktir tabiki zararı olmaz
(2,443 puan) tarafından
Gerçekten çok ihtiyacım var. Bi gün iyiysem 3 gün kötüyüm. Ikinci hamileliğim ama ilk defa boyle tansiyon sorunu ve bu kadar uzun süreli halsizlik bulantı çekiyorum
(1,343 puan) tarafından
İkinci hamileligim benimde öyle geçti berbattı kusma istahsizlik herşey vardı tansiyonum hep düşük olurdu başım dönerdi hiç uyuyamazdım doğurdum kurtuldum şükür allah yardımcın olsun
(2,443 puan) tarafından
Amin canım. Kusma yok ama öğürmekten canım çıkıyor midem çok kasılıyor artık gözümden yaş geliyor. Bu 3 buçuk ayda kilo verdim üstüne bide
(1,343 puan) tarafından
İnşallah zaman.hızlı geçerde kucağınıza alırsınız sağlıkla az daha sabır bitecek hepsi inşallah
(2,443 puan) tarafından
Inşallah canim Allah razı olsun ❤
0 oy
(38 puan) tarafından
Bnde vitamin taktım öyle iyi oldum 
(2,443 puan) tarafından
Inşallah bana da taktırır doktor sanki onu taktırsam ayaklancak gibi hissediyorum
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben iki çocuğum da da hep taktım canm bende böyle bayılacak gibi oluyordum 
(2,443 puan) tarafından
Kendimi koltuğa zor atıyorum. Ev işiyle yemekle zar zor ilgileniyorum. Akşam eşim gelince kuruyor sofrayı falan ona da ayri üzülüyorum :(
(1,601 puan) tarafından
Benim görümcem de benle gelirdi kaynanam hep derdi sana serum takıyorlar kızıma takmiyorlar diye ben istemeden takıyorlar di sende doktora söyle taktirir belki
(2,443 puan) tarafından
Söylicem canım. Tabiki ihtiyacı olana takıyorlar. Soktordan rica edicem uygun görurse takar inşallah. Çok sağol
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Banada taktilar canm sonucta hamile birine zarar verse takmazlardi 
(2,443 puan) tarafından
Evet canım inşallah bana da takarlar öyle kötüyüm ki sabredemiyorum artık :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rabia.4 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 311 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
28 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.

381,240 soru

11,413,441 cevap

34,959 kullanıcı

...