0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (454 puan) tarafından
Arkadaşlar hayırlı geveler hepinize ne olur önce bana sabır dileyin 2 yaşındaki kızım bez bağlamak istemiyo ve çiş demek d istemiyo lazimliga alirtirmay çalıştık ama nafile üst baş battı baktım olacak.gibi değil bezi bağladım istemiyo agkiyo zorla takip uyuttuk tecrübeli anneler nasıl alistricam ben tuvalet eğitiminin kitap aldım okuyorum tuvalet eğitimi ile.ilgili bak elif bezini artık takmiyormus bizde artık bezi bırakalım mı yok yok kızım cisim gekimve şöyle diyorum ama nafile çok yıpratıcı süreç ne yapmalıyım fikirlerinize ihtiyacım var 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki günde alismaz bu baya bir zaman gerektirir bağlama ve lazimliga alıştır elbet altına yapacak sende sabredeceksin
tarafından
Evet çok zor yaa üç gün oldu öğretemedim
(454 puan) tarafından
Gece ne yapicam peki yatağı ıslatır koruyucu Alex yeterli gelir mi yoksa ne almaliyim
tarafından
Yeterli de su bebek altını değiştirme bezleri varya onlar iyi oluyor
(454 puan) tarafından
Bebek alt açma asa evet alırım ondan teşekkür ederim
tarafından
Alezler var
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
1 ayda alisan bile var canım aşırı sabır istiyor
(454 puan) tarafından
Napimm bend sabredicem ama oruç zamanında böyle birşey olmasaydı bazen sabrım tasiyo
(348 puan) tarafından
Oluyor öyle birde 2 yaş sendromu varmıs atak gibi bişey galiba saglikliysa herşey olur zamanla canım eviniz bahceliyse bezsiz bahçede falan gezdir onun rahatlığına alışacak belki oylelikle alışır birde bezden bebek bezleri varmış ıslanınca emmiyor rahatsız ediyormuş öyle bişey dene istersen baya uzun yazdım ama :)/
(454 puan) tarafından
Evim apartman makesef denerim çok sagokun
(348 puan) tarafından
Önemli değil canım Allah kolaylık versin
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Bende başlayacağım ama gözüm cooook korkuyo ramazan sinrasi havalar ısınsın diye bekliyorum kızım bezi istemese 1 dk düşünmez dim  şuan rahatsız kik duymuyor bile ama 2 günle olacak iş değil batırır çok kaçırır 2 altına 1 lazımliga derken yapar sabret 
(454 puan) tarafından
İnsallhh alışır cabucakkk sizinki de allhh sabır versin
0 oy
(4,204 puan) tarafından
Havalar ısındı sen kendi poponda öyle bir kalın bez istermiydin:) oda rahatsız olmuş belliki annesi sabir
(454 puan) tarafından
Bende istemiyorum bez bağlamasını ama keşke alissada
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Bezini istemiyosa zaten hazır canım 1 haftaya kadar sonuç alırsin ödüllendir ben altına iseyen bebek aldım sırf kızım için işedigi zaman biraz öyle hezsin rahatsız olsun
(454 puan) tarafından
Deniycen insallhh
0 oy
(4,072 puan) tarafından
Canım bebeğinle bir yetişkinle iletişime geçiyomuş gibi konuşmalısın. Seninde ona bez bağlamak istemediğini ama çişi geldiğinde sana söylerse bez bağlamak zorunda kalmıcağını söyle ve ona tercih sun istersen bezini bağlayalım istersen çişin geldiğinde bana söyle ben seni tuvalete götüreyim diye güzelce anlat :) eğer çişini söylemeyi kabul edip de bez bağlamadığında altına yaparsa bu sefer bi daha yaparsan bez bağlamak zorunda kalırız diye uyar yaparsa da mutlaka bezini bağla sen ondan kararlı ol kazanan sen olursun inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ardanbarine (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 669 göst.
9 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (186 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 2,662 göst.