0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Önceki postumda arabayı saattik teyzesinin arsa payını almak için yazmıştım onlarda caydi ilk kabul edip sonra caydilar fazla istediler .ne bizde nede diğer alacak kişide istedikleri para yok olsada eşim doneklikleri yüzüne de almam diyor ama bnm kayınvalidem çocuğundan ziyade ablasını düşündigi için alalım diyor ama para çıkarmaz .eşimde çok alacaksan sen al ben bida o yerin adını ağzıma almam dedi.arabadan olduk dicektik ama kaynana sen o parayı at biz bı kaç aya diğer teyze oğlu da bulursa alırız dedi.ve parasız da kaldık dedi ki zate o arabayı da ben yer sattim öyle aldık. Eşim herturlu hayal kırıklığına uğradı yarın atarim hesabınıza ablan üzülmesin dedi.. adam çok üzüldü ilk defa böyle gördüm 

2 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Kim kimin arabasini arsasini aliyo satiyo bisy anlamadim
tarafından
Bı arsa 3 pay biri aradan çıkıp ikisi o payı alacaktı dedikleri fiyatı yaptılar sonra gittiler tm dediler anlaştılar bı gün sonra arayıp geçen senenin fiyatmis 25daha istiyorm dediler . Kaynanam ve iki ablasinindi yer canm.bi ablası keleklik yaptı
(7,972 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz insan ya Allah akil fikir versin olan size oldu
tarafından
Sağol canm.hala sinirim düzgün yazamadım sanırsam
tarafından
Ablasını düşündugu kadar oğlunu dusunmedi be .bence teyzen çok istemiyor sizden dio.ne tarlaymis ne yola ne dereye kıymetli oldu.esim fındık ekeyim dedi kıymetli oldu yerleri durup duruyordu oyle
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 359 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Dilek53 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 484 göst.

384,947 soru

11,513,504 cevap

35,174 kullanıcı

...