0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (2,360 puan) tarafından

image

kızlar karnım düşmüşmü sizce ya dogum yakinmidir bu aralar cok halsizim otururken ve yururken cok zorlaniyorum ayaklarim oldugundan fazla sisiyor ve kemik yerlerim agriyo 37+4 haftaligiz bu arada 

4 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Olduğu gibi duruyor ama doğumun karın düşmesi ile alakası yok düşecek mi diye bekleme düşmesede bakmışsın sabaha doğurmuşsun
(2,360 puan) tarafından
Yaa ne bileyim valla herkes düsmüş lohusalik cokmus bugun yarin dogurursun diye diye sikintidan dogurcam zaten
(7,768 puan) tarafından
Sıkıntıya girme daha vakit var bence hem niye sıkıntıya giriyosun ki
tarafından
Bebk doğuma hazırlandığı zaman kanala iner indiği zaman annenin göğüs altlari bir avuç boşalır canm
(7,768 puan) tarafından
İşte her zaman öyle olmuyor canım bünyeden bünyeye bebekten bebeğe farkediyor ilk gebeliğim değil bilgim var bazen bebek kanala inmesede sancılar gelebilir veya açılma olabilir illa aşağı inecek diye birşey yok yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok inmemiş canm 

Şikayetlerin de normal bebek sinirlere baskı yapıyor
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Yok canım benim 34 haftalıkken doğum pozisyonundaydı herkes 2 haftaya doğurun diyordu 38 haftalıkken mideme çıktı nerdeyse 40+1 de doğurdum 2 saat inmesi için ugrastik 4 cm açıklıkla gitmiştim kontrole
(2,360 puan) tarafından
Bende 40 haftalikken dogurmak istiyom bakalim
0 oy
(755 puan) tarafından
Henüz inmemiş gibi görünüyor canım ama göbek inmeye bakmıyor benim inmeden doğum sancım başladı 5 santim açılmam vardı son aylarim stresli geçtiği için de inmedi alttan muayene de de bebeğim başını kaçırdı hep sonuç zorunlu sezaryan oldu etrafı takip stres yapma
(2,360 puan) tarafından
Insallah ya bu gebeligim cok stresli gecti :)
(755 puan) tarafından
İnşaAllah zamanı gelince iner canım inmedigi zaman kanaldan geri çekiyor kendini benim öyle olmuştu
(2,360 puan) tarafından
Kanaldan geri cekince noluyo peki canim
(755 puan) tarafından
Doğum kanalından geri itiyor bebek normal doğum olacaktım alttan muayene ederken doktorlar kendini geri çekti sezaryan olmak zorunda kaldım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
0 oy
7 cevap 96 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde ElaLii (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu