0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dişim çok kötü agriyor boğazım ve kullanıma vurmuş durumda:( sık sık diş fırçalama tuzlu gargara yapıyorum ama yinede hafifllemiyor ne yaparsam biraz diner çok kötü bu şekilde nasıl yaticam bilmiyorum bu arada emziriyorum kızlar :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarımsak bas canım ağrıyan yere. 
tarafından
Direkmi canım
tarafından
Kabuğunu soy. Bütün olarak koy. Çiğne dişinin üstünde
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim arada agri yapiyor parol içiyorum mecbur pek ise yaramıyor da idare etmeye çalışıyorum 
tarafından
Emziriyorum diye içmek istemiyorum canım ağrı kesigi ilaç da olsa . Çok teşekkür ederim canım
(3,836 puan) tarafından
parol emzirirken sıkıntı olusturmayan bi ilaçtır. ama genel olarak karşılaşan bilemem canim gecmis olsun
tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(218 puan) tarafından
Suan aynı agrıdan muzdarıbız ikimizde. Ben 2 aydır cekıyorum gecen aksam acile gıttım BI antibiyotik verdi bitirdikten sonra dıs cekımı olacak. Ben elma sirkesi ıcınde tuz ve su koyarak gargara yapıp rahatlıyorum canım dene istersen aynı zamanda bende emzırıyorum bekletme git bence antibiyotik biraz keısyor agrısını 
tarafından
Sirem yok maalesef canım evde :( çok kötü ya ağrısı valla hiç keyfim yok uzansam olmuyor kalksam miyir bir an önce geçer inşallah ikimizinkide :( hastaneye gitmeye çekiniyorum canım bebeğim küçük diye bırakacak kimsem de yok
(218 puan) tarafından
Benımkı 18 aylık beraber goturdum canım benimde kimsem yok gurbetteyım de. Cekılecek cıle degıl gercekten Rabbım sifa versin 20lik dısın caresi yok dedi doktor daha once gelseydin keske dedı.
tarafından
Evet çok zor bende 3 yıldır çekiyorum ama ara ara öyle bugün baya bastı ağrısı inşallah geçer bir an önce
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sarımsakla ben çözüm buluyordum sonra çektirdim kurtuldum 2 tane 
tarafından
Off çektirmeyi söyleme bana az evvel izledim kanım vekildi çok kotu ya korktum baya :(denicem birazdan sarımsak canım teşekkür ederim
(3,681 puan) tarafından
Kız yok ben 2 tanesini aynı anda çektirdim ameliyatlıkti benimkisi birde ete gömük doktorun çekmesi 2 dakika sürmedi hatda ben dedim ki çektiğinize emin misiniz bende çok korkuyordum
tarafından
Hadi ya o kadar yani peki daha sonraki süreç canım ?
(3,681 puan) tarafından
Daha sonra da canım birkaç saat buz tutuyorsun yanağına sonra ağrı kesici veriyor benim ağrım olmadı sadece 2 gün biraz kanama oldu ıgleşti kendiliğinden korkacak kadar bişey yok hiç bişey hissetmiyorsun bende çok korkuyordum alıştım
tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Gömülü Diş falansa aldırmadan geçmiyor maalesef canim
tarafından
Bilmiyorum canım gomulumu diye . Diş biraz dışarı çıkmış üzerinde de et parçası var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.