0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Oğlum iki ay sonra 3 yaşına gircek bende ikinci çocuğu  o zmn istediğimi söyledim sordum hazirmisin diye biraz daha dursun dedi hiç umursamadı telefonla oynamaya devam etti ciddi bisey konuşuyoruz surda acaba nedn böyle bir tepki verdi rahatı bozulur diyemi bu arada kizlar bizim kayinpederle paramiz bir evimiz ayrı bende hazır birlikken olsun diyorum malum masraflar aradan çıksın bana akil verin napmam lazım eşim çok istiyo normalde hep ben yok derdim neden böyle düşündü acaba ikinci çocuğu yapmalimiyim tek gelinim şuanda bir arada büyüsünler istiyorum 4 yıl olcak aralarinda nasip olursa

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eşin dursun diyosa yapcak birşey yok tek başına yapamacağına göre:)
(384 puan) tarafından
Cnm o bana bağlı ben istersem o dünden razı sadece ilk defa böyle bir tepki verdi
(17,796 puan) tarafından
:D ya efsoooo sjsjja
tarafından
Anladım canım ozaman hemen yap bak benim ilk çocukla ikinci çocuk arasında dört yas var sindi üçüncüye hamileyim ikinciyle üçüncünün arasında dört yas vâr olacak yine çok uyumlu oluyor bence yorulmuyorsun kavga yok aralarında biri kız biri erkek zaten biri bebekle biri arabayla ama biraz daha yaş farkı olursa bu sefer arkadaş olamıyorlar
-Reklam-
+1 oy
(1,383 puan) tarafından
Bence aralarindaki yas normal zateb 9 ay karninda oluyor hazir paraniz bir iken yap 2.yi bence ikisi bir arada buyur yoksa Muayene dogum giysisi falan bu zmanda iyi para gidiyor feda olsun cocuklarimiza ama sen bilirsin yinede
0 oy
(707 puan) tarafından
Bunun cevabı eşinde onunla konuşmalısın tahminlerle fikir yürütmek zor 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
E yani 4 yılda mantıklı birlikte büyüyolar valla biraz zor oluyo ama büyürler bişi olmaz 
tarafından
Benim oğlum 2 yaşına girdi 10 gün sonra kardeşi doğdu dndjekkd ben o zaman acele etmişim 4 yaş gayet güzel :)
0 oy
tarafından

4 yıl gayet ideal çok iyi düşünmüşsün canım eşini ikna edebilirsin zamanla. Benimkilerin arası da 3 yıl olacak ama bazen içim yanıyor daha küçüktü benim kızım diye. Belki eşinin de kaygıları vardır ama pedagog Adem Güneş beyin bu konuda yaş farkı ile ilgili çok güzel videoları var onları eşine izletirsen belki kaygılarından kurtulur. Bu arada ben de çok sinir oluyorum eşime bişey analttığım sırada başka şeyle meşgul olmasına :angry:

0 oy
(220 puan) tarafından

Bu muydu kız tartışma :D

tarafından
Kız Allah canını almasın :D
(48,690 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(48,690 puan) tarafından
karar ver bir buyusunler diye mi masraflar ciksin aradan diye mi istiyosun ☺️
tarafından
Zaten masraf olmaz şu bu yazanlara sinir oluyorum, bir arkadaşta eşim çalışmıyor annemlerde kalırız Masraf olmaz demiş yani ben birinin üstünde gidip kalacam bide ona ekmek şu bu para ödetecem hiç huyum değil gidiyorsam keseye elimi atacağım mecbur hepsini ev ahalisine yüklemek çok yanlış
(48,690 puan) tarafından
aynen canim bende annemlerde kaliyorum alma demelerine ragmen sürekli biseyler.aliyorum cay soda baska bişey msrkete gittikce aliyorum biseyler. ilk geldigim günde esimnbanka kartını verdi annenlere erzak al kalacaksiniz orda ayip.olur dedi.biz mi cok detay dusunuyoruz anlamıyorum
tarafından
Bu bayan için demiyorum özelliklede az önce post gördüm eşi çalışmıyor annemlerde kalacaz en azından masrafımız olmaz yazmış garibime gidiyor valla kuzum, anne babalara güvenerek evlenilmedi ya, herkes evlendiyse kendini geçindirmesini bilmeli
(48,690 puan) tarafından
ya bazisi icin gecerli degil ama bu su pandemide hersey alt ust oldu esi is bulamaz kismetleri kapali olur mecbur kalirlar yapacak bisey olmaz. o ihtiyac mecburiyettir bide kurnazlik.yapanlar var
0 oy
(146 puan) tarafından
Yoooo tartişmamişsiniz Allah huzur koysun hic kimse arasinda huzursuzluk olmaz insallah ta  baslik olmamis sanki 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bunun icin tartisma ya Allah ne zaman nasip etmisse o zaman olur

0 oy
(404 puan) tarafından
Eşine anlayış göstermelisin su dönemde onlar bizden daha fazla sıkıntıda şahsen ben çalışıyorum eşim çalışıyor mesleklerimiz ve gelirlerimiz iyi fakat özel sektör işte Corona falan işten çıkarılan arkadaşlarımiz bile pskolojimizi bozuyor erkeklerde geçim derdi fazla kaygı fazla telefona vererek üstünü örtmeye çalışıyorlar ama anlayış malesef biz kadınlara düşüyor 
0 oy
(859 puan) tarafından
Bu tartışmak mı kız biz tartışınca sandalye masa kalmıyo ajajskz
0 oy
tarafından
Bence gayet ideal bir yaş farkı. Ama eşinin düşüncesini bipemem
0 oy
(119 puan) tarafından

eğer sen istiyorsan ona bırakma bence :D

çocuğa babasından çok annesi bakar unutma

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla şöyle söyliyim genelde erkekler ister bayanlar istemez çünkü bakacak olan biziz onlar değil yedi yirmidört biz ilgileniyoruz hamileliği biz çekiyoruz doğumu biz çekiyoruz senin isteyip.onun istememesi garip eğer konu maddiyat degilse bence ciddi sorunlarınız vardır belki sen farkında değilsindir eşinle önce bunu konuşmaya çalış sorun ne onu öğren ve bence asla erkek.istemiyorsa çocuk yapma derim o zaman aklından ne geçtiğini neler düşündüğünü bilemezsin olan sans olur ben olsam eşim istemiyorsa ben asla çocuk doğurmam ona

İlgili bir soru bulunamadı

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...