0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kizlar gecensene ocak ayinda 19 yasinda iken serserinin birine kacti kiz kardesim. Aile buldu getirdi hemen gece 2 de evde annemlere ait 8 tam altini da alip cekip cikmis oglanin annesi babasi ayri bir araba ile gelmis kardeşimde esyalarini sirt cantasina koymus binip gitmis  sabah saatelrinde ailesi altinlari bozdurmak icin elinden almis bunlar avm de iken de amcamlar yakalıyor altinlar onlar da kaliyor ve kardesimi alip getiriyorlar. 

1 sene hanfendiyle herkes ayri ayri ilgilendi pskolojiisi su bu dendi bu surecte oglan askere gitti. Geldi ve 14 ay sonra annem muhakabele okurken sabahin 7 sinde cikip gitmis babam artik bitmis durumda. 

Gitmesi degil kendisini satilmasindan tedirginiz cunlu kaçtığı oglanin ailesi aile gibi yasantisi olan insanlar degil zaten dunya bir sabıkası her turlu pisliği olan bir insan 

3 hafta olacak kimseye ulasip durumundan haberdar etmiyor adres kontrolü yaptirdik 3 defa ayni yerde nikah yok. Ne yapacağımızı sasirmis durumdayız. 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Alışmış kudurmustan beterdir yapocak bişey yok kocaman kız 
(1,472 puan) tarafından
Aynen devamı geliyor böyle şeylerin malesef
-Reklam-
+1 oy
(7,880 puan) tarafından
Esra Erol bulur kardeşinizi. Orada gördüğüm hep bu tarz olaylar
(29 puan) tarafından
Ailem cikmaz bulunduğumuz ilcede belli basli bilindik ailelerdeniz.
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Müge anlıya çıkın da o cocugun ne kadar pislik oldugu dökülsün ortaya..baskalari da cikip bisiler soler belki de dank eder dicem kardesine ama sanmam..
(29 puan) tarafından
Ben nelerini çıkardım ama sanki gözleri kör olmus gibi harket etri
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Müge anliya çıkın canim. Rabbim yardımcınız olsun inşallah
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Offf çok zor rabbim yardım etsin inşallah uyuşturucu kullanıyorlar sanırım bu kadar duramayip kaçtığına göre
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun canım çok zor bir durum rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
(5,421 puan) tarafından
Esra Erola çıkın çoçugun bütün pisliği ni görür belki akıllanır 
0 oy
tarafından
Uzucu bi durum ama kardesin 20 yaaindan buyuk anladigim kadariyla su an ve bu hayat onun basina ne gelecekse olacaklardan o sorumlu siz aile olarak elinizden geleni yalmissiniz basina birsey gelmez umarim ama gelirse de kendi düşen ağlamaz
0 oy
tarafından
Siz elinizden geleni yapmışsıniz canım artık bundan sonrası kardesinde ne yaşarsa kendi seçimi kendi tercihi artık sizin yapabileceğiniz bişey yok 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun Allah evladin da hayirlisini versin.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm başına bir iş gelmeden esraya felan cikin belki cocugun pislikleri cikarda vazgecer
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canm benim de kardeşim iki kere kaçtığı için iyi bilirim bu durumu kolay değil ne desem
(29 puan) tarafından
Gercekten cok.zor ilk kactginda disarida kar buz 6 saatlik yolu 9 saatte zor vardik araba surekli kayiyir kardan 3 yasindski cocugum ac susuz  alip krndi  evimr getirdim nankoru benim.evimde hzuur birakmadi. En sonunda ne yaptı etti yinr kacti huzur bulacagini sanmiyirum ama bizi dusurudgu durum cok zorumuza gidiyor
(2,130 puan) tarafından
Doğrudur canm ilerde anlarlar inan benim kardeşim beş ay oldu işte gideli karşı komşu onlarda farklılar adetleri felan bin pişman herşey gözünde kaldı bişey yapmıyorlar aksine eziyet ediyorlarmis babamda konuşmuyor hayırlısı haktan
0 oy
tarafından
Bizim komşunun kızı da öyleydi 16 yaşındayken kaçtı ilk kez liseye giderken .Babası aldı getirdi.elinden tlfn da aldı liseye de.gondermedi.kiz 3kez kaçtı sonunda babası bezdi . evli çocuklu şuan ama kaçtığı çocuk dağda odun keserecek geçinir zor şartlarda yaşıyor şuan
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim de bulmuş birini biz de aynısını düşünüyoruz hadi iyi biri olsa evlense neyse de onu satacak diye korkuyoruz 
(29 puan) tarafından
Cok zor bu da 5-6 sene konuşmuş babam okuldan alacakti aldirmadik ablamda bende okumus insanlariz eli ekmek tutsun diye cabaladik kiz meslek lisesinde cocuk gelisimi okuyordu staja giderken ogretmenun cantasindan 700 tl para calmis annem babam hemen odediler ozur dilediler babamin cevresi vardi yine stajini yaktirmadi ogretmen sikayetco olmadi
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
0 oy
(119,783 puan) tarafından
Mugeye gitsenize allah korusun basina bisi getiritler
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yaşı kaç bu kizin
(29 puan) tarafından
21 yasinda
0 oy
tarafından
Aklima yaprak dokumundeki leyla geldi

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 282 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 363 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 309 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 388 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı

...