0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm en son kese göründü geçen hafta hcg 10 bin üstü cıktı doktor 2 hafta sonra gel dedi. Ama ben aşırı kötüyüm birşey yiyemiyorum herşey kokuyor tadı değişik. Şimdiden kusuyorum sürekli halsiz bitkin düştüm maskeyle yemek yapıyorum. Sabah 2 lokma peynir ekmek tek bitebildim. Bu 2. Kızımda da böyleydim ama en azından onda daha keseyi görünce böyle değildim bu çok erken ve ağır başladı. Canım hiçbirşey çekmiyor kendimi zorluyorum ama olmuyor. Ne yapsam dayanamıyorum dışarısı bile kokar mi ya elbise seriyorum giyemiyorum kokuyor. Biri dışarıdan gelince yaklaşamıyorum çok kötü kokuyor. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben öyleydim et yumuşatıcı fln kokardı beyaz lahana kolayı gördüm zaman midem bulandırdı sadece yeşil zeytin bol limonlu domates yerdim sanda tavsiye ederim iyi gelir mide bulantisina 
(716 puan) tarafından
Domates limon salatalık portakal bitik bende canım ne tatlı ne tuzlu ne ekşi hiçbirşey istemiyor bu gidişle hastanelik olucam :(
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Kendini zorlama kuzum 3 aydan sonra düzene gurecekdir büyük ihtimal
(716 puan) tarafından
3 ayın geçmesini dört gözle bekliyorum
(1,661 puan) tarafından
Zaman su gibi akıyor kuzum Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ayy bende kizimda oyle olmustum hatta ben kafami kaldramiyirdum tukurugumu yutamıyordum agliyirdum hep 2 oglum var onlar rahat gecmisti yani ikincidede kusuyirdjm ama kizimdaki gbi berbat degildi 

Allah sana yardim etsin
(716 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah gerçekten çok zor. Kızımda kan kustugum olmuştu. Bununda ondan pek bir farkı olmayacak galiba
0 oy
(69 puan) tarafından
3 ncü aydan sonra hafifliyor ama ben hala hergün kusuyorum 25+3 oldum en azından yiyebiliyorum ilk zaman lar su bile içmek istemezdim 
(716 puan) tarafından
Şuan bende öyleyim bulantı ilacı verdi sabah kustum ilacı içtim niye su içtim diye yine kustum
0 oy
tarafından
İlaç kullanıyorum iyi geldi dr na söyle en azından ilaç versin 
(716 puan) tarafından
Ilaci verdi. Aç karnına suyla içtiğim için onuda geri çıkarıyorum bilmiyorum artık etki ediyor mu ama iki gündür ilahtan hemen sonra kusuyorum
tarafından
Akşamdan iç canım gece yatmadan ilacın ismi ne
(716 puan) tarafından
Dramamine ne öyle birşeydi
0 oy
(38 puan) tarafından
Allh yardimcnz olsun bnde çok kötü oluydum tuzlu kirker yiyordum sadece altı aya kdr serum verdi doktor bna onlar ayakta durdum simdikte kızım beş aylık on günleri unuttum inşallah sizde de gcr 
(716 puan) tarafından
Doktor bana da bol bol sıvı tüket dedi olmazsa gel serum vericem dedi. Asla içemiyorum süt ayran falan su içince kusuyorum. Eşime diyicem bugün tuzlu kraker falan alsın gelirken
0 oy
tarafından
9 ay serum yedim kuzum Allah yardımcın olsun
(716 puan) tarafından
En zoruda ikinci olması ilkinde en azından sana muhtaç bi yavrun yok şimdi kızıma yetemiyorum bu halimle en çokta o üzüyor
tarafından
Öyle canım benim ilk öyleydi korkuyorum valla
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla bende aynıydım senin gibi sadece domates salata falan yiyordum sonra onlardanda tiksindim meyve yiyordum ama onu da yiyememeye başladım sonra doktoruma soyledim iki tane ilaç yazdı bana birini gece iki tane birden birini sabahtan içiyordum o şükür beni rahatlattı yemeye başladım
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende aynı durdayim 2. Gebeliğim kızımda böyle olmamisti 8 haftalık gebeyim herseyden tiksindim kokuyor yemek yiyemiyorum sadece meyve yiyorum doktor bulantı hapı verdi ama onuda içemiyorum
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Kizim da bende öyleydim beş buçuk aylık olana kadar çektim sadece cici bebe yedim 5 kilo verdim 
0 oy
(4 puan) tarafından
Mide bulantisi icin ilac vermedimi doktorun sabah yemekten sonra onu icmelisin mideni rahatlatacak seyler yemeye calis birazda psikolojik olabilir kaptirma kendini canim :) gecici bir durum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 688 göst.
22 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 303 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Citipiti (2,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (817 puan) tarafından soruldu

379,357 soru

11,355,267 cevap

34,829 kullanıcı

...