0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Oğlum 13 aylık . kilolu bir bebek değil. Kaç numara almalıyım acaba. Birde marka olarak nr aldınız. Vicco iyi sanırım tam bilgim yok ilk bebeğim olunca vicco mu almalıyım. Netten alacağım numara olayı nasıl olacak kafama takıyorum açıkcası kaç numara giydiğini bilmediğim için bu yaştaki bebeklerin ya büyük veya küçük gelirse diye. Uğraşmak istemiyorum değişim şu bu ile

6 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Beden tablosu oluyo kac cm se ölcüyosu ona denk gelen numara hangisiyse onu aliyosun canim bende oyle yapicam
(1,011 puan) tarafından
Marka olarak düşündüğün var mı canım. İlla vicco filan mı olması gerekiyor ki baya pahalı da açıkcası ederinden çünkü
(176 puan) tarafından
Valla ilk giyicegi ayakkabiyi ben e bebekten almistim cokta memnun kalmistim. Sonra dedesi aldi bazilarini markalari us polo kinetix felandı 50-60 tl lik ayakkabilar yani. Bide gecen sene ilk yurumeye basladiginda lcw den aldigim terligi giydi yaz bitene kadar oyle cokta kasmadim ilk adim diye ama sen dedigin gibi vicco alabilirsin hem rahat oluyomus onlar
(176 puan) tarafından
Flo da da birsuru marka var ordan alabilirsin deneyip sana hangisi rahat gelirse artik. Avmye gidersen vicconun magazasina da girersin floyada hangisini istersen alirsin ama cok kalin olmasin yazin cocugun ayagini terletir sicakta
-Reklam-
0 oy
(10,039 puan) tarafından
Bence deneyerek al canim. Ayni markada bile kalip degisiyor. Ablamin kizi 14 aylik vicconun magazasindan aldilar ayakkabi ayagina girmemis mesela 1 numara buyuk almislar. Benim oglum 8aylik 19numaralar girmiyo ayagimiza. Deneyerek al bence daha saglikli
(1,011 puan) tarafından
Yaa öyle mi diyorsun kuzum. Acaba bu flo da filan da bu marka var mıdır ki. Birde illa vicco mu olmalı. Özelliği ne oluyor bunun 5 nokta filan ne oluyor tam bilmiyorum
0 oy
(44,664 puan) tarafından

26 numara:ninja:.         

(10,039 puan) tarafından
Kiz kac yasinda :D
(1,472 puan) tarafından
Kız eminmisin onun ilk adım ayakkabısı olduğuna :D
(44,664 puan) tarafından
16 aylık şu an ayağımızın üstü etli biraz :D
(1,472 puan) tarafından
Benimkide 20 giyiyor etli ayağının üstü ancak viccoda rahat ayakkabı oluyor seninki baya etli demek maşallah :D
(44,664 puan) tarafından
Sağol canım ☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende vicco alıcam çok tavsiye ediliyor ve çok kaliteli tabanı baya araştırdım. Deneyip almaktan yanayım yasaklar bitince
0 oy
(1,120 puan) tarafından
En iyisi vicco ben yürüsün ondan alcam denemeden alma canım ilk ayakkabı çok önemli 
0 oy
tarafından
ben 21 almıştım ilk bebegin ayağına bağlı 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 276 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 571 göst.
2 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cimcimeannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
27 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu

379,867 soru

11,371,393 cevap

34,854 kullanıcı

...