0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (10,472 puan) tarafından
Canımın içleri sabah beri eşim içime kurt düşürdü o da endişeleniyor haklı ama dert oldu bana. Kızım 15 aylık olacak ayın 18 inde. Tutunuyor koltuğa yürüyor ayakta duruyor bizim elimizden tutup yürüyor ama asla tek yürümüyor. Emekleme 7 aylıkken başladı 7 ayın sonuna desteksiz oturdu ayağının altına bir şey atıp tırmanır falan. Eşim diyor ki bu çocuk yan basıyor sorun var ortopedik olarak. Tabi ki ortopediye götürücem fakat var mı başına gelen endişe etmeli miyim yoksa çoktan hastaneye götürmeli miydim? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Güzel günleriniz olsun 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi baktrin tekbir almak iyidr
(10,472 puan) tarafından
Baktıracağız canım inşallah doğru diyorsun içimde kütle var resmen
tarafından
Raht ol iyi dusn
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kalça ultrasonu çekilmedi mi canım 2 aylıkken 
(2,565 puan) tarafından
O zaman yoktur canjm korkma bişey ama için rahat olsun bi götür doktora yürümesine de gelince karsısına iki adımlık mesafeye oturun kucak kucak yapın oyuncağını yukarı kaldırın almaya çalışsın benım oglum da 14 aylık düşmeden daha yeni yeni yürüyo endişe etme
(10,472 puan) tarafından
Canım hemen emeklemeye çöküyor öyle yapınca yani istemıyor resmen. Yürümek istediğinde de elini uzatıyor bize
(2,565 puan) tarafından
Kucak kucak yapın canım o zaman
(2,565 puan) tarafından
Ben öyle yürüttüm oglumu
(10,472 puan) tarafından
Deneyelim kuzum onu da yine sağolasın
0 oy
(316 puan) tarafından
Benim oğlumda aynısı 16 aylıkken yürümeye başladı ayağı yan basıyor ondan kaynaklı zaten ama daha da düzelmez öyle alıştı bir kere çünkü ama doktor dedi birşey yok kendisi öyle yürüdü başta öylede devam hala
(10,472 puan) tarafından
O kadar hareketli bir çocuk ki hala yürümüyor olması çok üzüyor bizi sağol canım yorumun için
(316 puan) tarafından
Birşey yoktur merak etme bana doktor dedi sağlam hiç birşeyi yok kendi yan bastı öylede alıştı olan bu yani ama 1 aya kadar bekle emin ol 16 aylık olunca tam yürüyecek
(10,472 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
tarafından
Kızım 1 yaşında yürüdü ama bizde de içe basma sorunu var doktors götürdük 2 yasina kadar olur 2 yaşımdam sonra olursa problem olur bu süreçte ayakkabilarini ters giydirin dedi şuan 17 aylık biraz daha azaldı içe basması
(10,472 puan) tarafından
Canım içe de değil yana doğru basıyor tek ayağını
0 oy
tarafından
ne olur ne olmaz götürde normal de olabilir daha küçük 
(10,472 puan) tarafından
Götürücem canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy