0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Tavuğu hasladm kizlar suyunun hepsini mi kullanicaz tavuk suyunun yoksa ayri su da ilave edeblio muyuz mumkunse un kokmasin kizlar bi kere ictim cok ağır bi un kokusu vardi ilk defa yapicam 

10 Cevaplar

+1 oy
(10,975 puan) tarafından
Terbiyeli mi benimki terbiyesiz mi bilmiyorum ama benimki güzel oluyor =D
-Reklam-
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Salçalı mı yoğurtlu mu canım
(662 puan) tarafından
Yogurt cnm sehriyr atiolar icine tel sehriye
(3,734 puan) tarafından
Foto ekledim canım şimdi
0 oy
tarafından
Bir kasik un silme bir kasik yoğurt yarim limon suyu ve yumurta sarısı cirp canim sonra pisirdigin corbanin suyundan koy biraz cunku corbayi kesmesin
0 oy
tarafından
Ben terbiyesiz yapıyor eşim anca onu hakediyor 
0 oy
(3,734 puan) tarafından

image

ben bu tariften yapıyorum canım bence güzel oluyor
(662 puan) tarafından
Tmm cnm tsk ederm
(3,734 puan) tarafından
Rica ederim canım afiyetle yiyin inşallah :)
0 oy
tarafından
Ben sna kendi yaptgim tarfi yazam
tarafından
Tavuğu haşladıktan sonra güzelce içine 2 çay bardağı kadar şehriye koy sonrayumurtanın sarısı 2 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı yoğurt güzelce çırp daha sonra tavuk suyundan ilave et
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Ben tavuğun suyunu ve birazda normal su ekliyorum,un ve limonla terbiyesini yapıyorum,şehriye koyuyorum birde içine,hatta simdi onu yapıyordum tavuk başlanıyor, tavuğun göğsünden değil butundan yapıyorum çorbayı birde 
0 oy
tarafından
Nefis yemekleri tarifinden bak canım 
0 oy
tarafından
Ben terbiyesiz yapıyorum ahahha saka yaptım 
0 oy
(34 puan) tarafından
Bu tarifi ben hep yaparim. Cok lezzetli oluyor tavsiye ederim. Limonlu falan yapma bence.

5 su bardağı tavuk suyu

4 yemek kaşığı un

2 diş sarimsak

Siviyag tuz nane

Bide didikledigin tavuk

Siviyagin icine sarımsağı rendele kokusu cikana kadar kavur . Sonra unu ekle onuda kavur kokusu cikana kadar . Sonrada tavuk suyunu ilave et didiklenmis tavugunu koy sehriyeli istersen sehriyede ekle 2 cay bardagi kadar biraz kaynayinca icine nane at istersen uzerinede yakabilirsin ama siviyag kondugu icin gerek kalmiyor. 6 bardakta tavuk suyu koyabilirsin . Koyuluguna gore ayarlayabilirsin. Un sarimsak kokusu hic gelmiyor hazir corba gibi oluyor. Bu tarifi her hafta yaparim her yiyen de bayilir kesin dene

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 97 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 344 göst.

380,706 soru