0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
Iyi geceler bayanlar ben 23 haftalık hamileyim normalde kaşık agrım yok idrar yaparken yanmam yok ama idrara çıkacağım zaman kasiklarimda baskı ve ağrı oluyor tuvaletim bittimi geçiyor sanki bebek kasiklarima alt karnima komple iniyor gibi oluyor akintim da yok yani enfeksiyon var desem doktoruma söyledim bebek aşağıdaysa olabilir dedi baktı ayakları aşağıdaydı sadece daha da birşey demedi tekrar neden olur dmeeyi unuttum yarın gidi0 bi idrar tahlili vereceğim her ihtimale karşı ama başına gelen VARMI diye de merak ettim yardım ci olursanız çok sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn bu yüzden doktora gittim ama dedi ki böyle bir şey yok bilmem ne böbreklerime de baktılar ama bir şey anlamadılar bir şey yok dediler sonra geçti ara sıra oluyor bazen 
(130 puan) tarafından
Bendede mesela iki üç kez gidiyroum birşey yok ama sornaki gitmem de oluyor anlamadım birşey yasayan varmı diye sormak istedim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İdrar bitimie yakın sanki mesanem yere düşecek gibiydi doktora gittim sistit olmusum
(130 puan) tarafından
Enfeksiyon mu oluyor oda
(9,247 puan) tarafından
Ewet doktora gitmelisin bende belirti bile yoktu bir günlük sancı ile gittim ilhatap olmuştu. Antibiyotik kullandım.ihmal etme

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 305 göst.
0 oy
2 cevap 406 göst.
18 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 144 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RuzgarAyaz (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 214 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu

377,756 soru

11,306,111 cevap

34,733 kullanıcı

...