0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından
Aramada cimti bi kac kisi mide küçültme ameliyatı olan 

Ben de düşünüyorum bu kısıtlamalar sonrasi

Olanlar nasıl ne alemde memnunlar mi acaba?

11 Cevaplar

+1 oy
(12,777 puan) tarafından

Abim oldu sonrası zor süreç asla katı sıvı bir arada  tuketemiyor ve devamlı yediği şey kusuyo bide hem kuculltu hem kelepçe gibi taktırdı yemek yiyemiyor çok bide yemediği için mide borusu kuculuyo daha çok kusuyo gidiyo actiriyo   doğru düzgün yemiyo Baya kg vermişti sonra abur cubur yedi aç old ve geri kg aldı hatta kafayı takmış gene olmaya

Yani oldum rahatladim yok kola asitli şeyler yasak Yemen'e dikkat edeceksin tekrar aburcubur vs çok ye gene kg aluyor sun

Bu dönemde vitaminleri hem bitti ağız içinde afflar olmaya baskadi her hangi ilaç kullanamıyor 

Mide asit olmadığı için dişleri heeeeep karardı  ve kaplama yaptırdı kiminin ise saçları dökülüyor yani dusunuyor Ken 1 değil 100 defa  düşün 

Sağlıklı şekilde spor +diyet ve diyetisyen eşliğinde kg vermeni tavsiye ederim 

Rahime var burda olan ona sor eminim oda olma der 

Abime sorsan mükemmel ama yemek yiyemiyor bize sorarsan çok kötü 
(289 puan) tarafından
Veriyorum canım ama alıyorum sonra 30 40 kilo vermek cokkk zor bi iş
Hem cocukla hem pandemi dönemi evde kalarak vu kiloların gideceği yok
(12,777 puan) tarafından
Neden zor olsun ki yağdan verdiğin ve sonra dikkat ettiğin sürece  oturup canın kola bile içmek ister ama dönülmez şeyler onlar
Ben 75 den 55 kadar indim 20 kg vermiş birisiyim şuan 60 65 arasiyim istesen verirsin ve ben 2 3 ay gibi sürede verdim sende verirsin sporla diyetle asla yanasma derim afedersin ameliyat old zaten 2 3 gün  yemiyorsun 1 hafta has kaldı arkadan bile kan geldi dedi heryer kan olmuştu annem durdu ama çok kötü bı şey bence kg çok yok bacım yapma böyle bı şey
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Rahime vardi sanirim baya baya zayiflamis operasyon gecirmis ama migde mi bilmiyorum insallah yazar görürse 
(289 puan) tarafından
Ay insaalah armalarda vardi bi kac kisi
Resim koymuş ama sonra sildugi için göremedim
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Benim arkadaşım ameliyat oldu.. İlk zaman kilo verdi ama sonrasında kilo vermesi durdu.. Sonra başka doktora gitti kilo veremediği için.. İlk doktor yanlış ameliyat yapmış ve benim arkadaşım da psikolojik olarak ilk zamanlar zayıflamış.. Yani çektiği eziyet de parası da boşa gitti.. İkinciye tekrar ameliyat oldu.. 85 kilo verdi.. Şuan gayet iyi.. Ama ameliyatı çok zor bir ameliyat.. Sonrasında ağrı sızı çok oluyor iyileşen kadar.. 
(1,690 puan) tarafından
Canım kaç kilosun ayıptır sorması bir de boyun kaç
(289 puan) tarafından
Boyum 158 cıktı kilonda 90 işte
tarafından
Hangi doktor canım araştırdığın?
(1,690 puan) tarafından
Valla canım bence ameliyat olma.. Kilon 130 falan olsaydı belki tamam ama bu kiloda olma risk artıyor çünkü..
(289 puan) tarafından
Ankarada yaşıyorum canım
Prof oktay bankı
Hic bir hastasında ölüm olmamaış 20 bin ameliyat yapmis ve sadece 6 hastasında komplikasyon oluşmuş ve 1 hafta içinde taburcu edilmiş
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Rahime olmuştu o zorlanmış ama memnun görürse yazar. 
(289 puan) tarafından
Olmadı ona mesaj atiyim biri daha söyledi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Rahime olmultu ona özelden yaz postunu gmrsr yazar zaten
(289 puan) tarafından
Tamam sağol canım
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Fazla kilon yokmus zaten diyetle verebilirsin bence... esimin yengesi oldu sonrasinda cok sıkıntı  cekti. Ilk 2 yıl güzel  verdi ama sonra kusmalari başladı midesinin tamamini aldilar 2 ay önce.  Nerdeyse hicbir sey yemiyor  habire sütle  besleniyor üstelik  verdigi kilolarin yarisindan fazlasinj da geri aldı :(   olan giden  mideye oldu malesef...
(289 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
Yanı artik son çare diye düşünüyorum iste
(3,921 puan) tarafından
Sacmalama kiz ... bende kendimi bildim bileli kiloluyum mesela... 171 biy 94 kiloyum şuan.  Arada diyetle 80 lere inip  geri aliyom ama inan hic dusunmedim o ameliyati..neticede vücudunun  dengesiyle oynuyorsun  organ aldırıyorsun... 1 yil once safra kesemi aldirdim tastan dolayi onda bile vücudumda  bir sürü  denge  değişti. Kaldiki mide yanii... bence olma. Git bir diyetisyene. Madem bu kadar kararlısın  iradeyle olacak bir iş.  Ben 3 yil öncesi  1 ayda 11 kilo verdim tamamen irade meselesi yani
(289 puan) tarafından
Canım veriyorum ama sonra aliyorum onlarca diyetisyen gittim spor salonlarına gittim
Şimdi zaten pandemide sokaga çıkamıyoruz ki
0 oy
(689 puan) tarafından
Cok bi kilon yok sabahlari saracoglunun elma dirkesi kurunu yap tanidigim onla 20 kilo vedi
(289 puan) tarafından
Kirle filan olacak iş değil canım 40 kilo fazla
(689 puan) tarafından
Hele bir 20 sini ver bunla sonra 20 sine de diyetisyene gidersin kolay mi bicak altina yatmak
0 oy
tarafından
Canım fazla kilon yok bence.abimin eşi 101 kilo ile diyete başladı gayet iyi gidiyor 2 aydır 17 kilo verdi bile. Hem diyetisyene gitti hemde evde kondisyon bisikleti aldı onunla spor yapıyor. Bence hiç amelyat olma. Yapabilirsin üstelik çokta kilon yok
0 oy
tarafından
Zor Bi süreç ameliyat oldum zayıfladım tamam süper olmuyor doğru düzgün yemek yiyemiyorsun çoğunluk sıvı şeyler yiyorsun az az asitli falan yemek yok dikkat etmen lazım zor yani verebiliyorsan diyetisyene git öyle ver 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Yengem oldu baya kilo verdi uzun süre yemek yiyemedi ama simdj yine kilolu canım aldı sonradan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 147 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 282 göst.
28 Aralık 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Gamzeli00022 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu

381,368 soru

11,417,589 cevap

34,970 kullanıcı

...