0 oy
289 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (63 puan) tarafından
Sorum yukarda var mı etkili bildiğiniz çözüm bu arada birde kızarıklık oluyo aynı güneş yaşığı gibi napmalıyım acaba bitkisel çözüm var mı? Ama lütfen bana aloveraymıiş vs filanca ürün marka demeyin ilgilenmiyorumm sadece gerçekten işe yarayan bu durumdan müzdarip olanlar yazsın iyi sahurlarınız olsun...

6 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güzellik uzmanı ayağınıza geldi hanımlar  öncelikle cildinize iyi bakmanız gerek gözenek doldurucu birsuru ürün var piyasada ama siz salonlar açılınca bir cilt tahlili yaptırın ucretsiz oluyo onlar cildinize en uygun olan ürünü onlar size söyler yoksa iyi geliyo diye birsuru ürün önerilir ama herkezin bünyesi aynı değil bana iyi gelen ürün size iyi gelmeyebilir
(4 puan) tarafından
Bak bende estetisyenim güvenilir bir güzellik salonuna git uzman olmasına karşındakinin özen göster ve de ki ben gözeneklerimi sıkılaştırmak istiyorum böyle açık olmasini istemiyorum o gerekli tedaviyi ve serumları önerecektir
(63 puan) tarafından
Yani estetisyen bu normak devlette çalışan doktor mu yoksa güzellik merkezinde olan doktor musun o zaman şu tahlili Güzellik Merkezi Mi yapıyor Devlette Yapılmıyor mu?Ve son bişeh Tahmini param Ne kadar Gider ..?
(4 puan) tarafından
Güzellik merkezine git bende orda çalıyorum hastanedeki cildiye cilt tahlili de ücretsiz lop denen bir cihazla sadece cildinin tahlilini yapacak eğer orda işlem yaptırmak istersen mekana göre ücret çıkartırlar ama öneri istersen de serum önerirler isim verirler internetten ya da tedarik eden bir yerden alır evde kendin kullanirsin en fazla da bu şekilde 60 TL falan gider
(63 puan) tarafından
Çokkk saolun tşk ederim cidden bu bilgeliğiniz içün saolun :))
(4 puan) tarafından
Rica ederim umarım en kısa zamanda çözüm bulursunuz
-Reklam-
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben de şuracıkta bekleyeyim 
(1,690 puan) tarafından
Valla benim de ne yazık ki gözenek sorunum var kuzum ya :) :) ne yapacağım konusunda da inan hiçbir fikrim yok malesef :D ben kızarmıyorum ama çillerim var benim yazın onlar çıkıyor :) :)
(63 puan) tarafından
Ne diyim allah yardım etsin ama belli kimse yorum yapmayacam böle kala kaldık iyi mi :)ahahahahaah:))
(1,690 puan) tarafından
Hahaha olsun kız biz bize yeteriz :) :) :) :)
(63 puan) tarafından
Saol canım valla ..
(1,690 puan) tarafından
Sen de sağol canım benim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Reklam yapiyormusum gibi olacak ama sattigim seffaf sabunu kuaniyorum gozeneklerim icin skar izlerimi de onunla gecirdim farkli bir sey kullanmiyorhm
(63 puan) tarafından
Yok esfağfirullah peki nasıl bi işe yarıyor?
(6,203 puan) tarafından
İnstagraminiz var instagramimdaki memnuniyetlerden gozenek sonuclarina bakabilirsiniz aslinda beloshmom yazinca cikar zaten direk
(63 puan) tarafından
Tmm bi göz atarım saolun Güvenilir bulursam sipariş vereceğim ..
0 oy
(63 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Özür dileyerek diycem !Zaten cildimlem başım belada birde bilmeden emin ve güven duymadığınız şeyleri yazmayın nolur kalkıp yaparım uygularrım vebalime girmeyin benim, ve ben gibi olanların şimdiden çokça mersii:)

0 oy
(707 puan) tarafından
Ordinary ürünlerini tavsiye ederim ben kullanıyorum ama düzenli kullanmanız lazım 
(63 puan) tarafından
Nerden bulabilirim çok pahalıysa param yok. Doğal ürün yok mu hem o dediğin şey niçin?
(707 puan) tarafından
Bunlar bitkisel değil cildini yenileme için asidik özellikli fiyatlarını bilmiyorum.ismine göre.gözenek doğum lekesi ve güneş lekesi için
(63 puan) tarafından
Nerede bulabilirim peki?
(707 puan) tarafından
İnternet veya sephora da var galiba
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Her sabah buzla masaj yap yüzüne. Sıkılaştırıyor diye kardeşim yapıyordu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
2 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,613 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı