0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Savur hazırlarken kendi kendime gorumcemle konusiyor  muş gibi konusuyordum   birden kendimi gorumcege  şarkı bestelerken  buldum  ahahahahahahah sofrayi  hazirliyom sonra bi taraftan  şarkı   söylüyorum  cocuk sesiyle  görümce  gomce herkesin görüm cesi varrrr kafasında örümcek  var tabi  dilime takılmış  farkında Vallh  değilim sofrayi koydum  ben söylüyor um  eşim bana ters ters  baki noldu diye baktim  oda yeter gali dedi ahahahahahahah şarkıma alınmış olmalı dicem de değil diye düşünüyorum  ve hala dilimde tutamın kendimi ıçimden diyom  ahaha ara sıra kaçı agzimdan  çokta severim  gorumcemi  ama ben noreyim  ya şarkı bestelemek  sucmu dur  ahahahaha yakında ünlü olurum  ha ahahahahahahahihihihiji

3 Cevaplar

0 oy
(18,058 puan) tarafından
Şeyi anlamadım görümcenle konuşuyor gbi konuşmak nasıl oluyo gı :D
tarafından
Görümcem  evinde bende kendi kendime sanki onunla konusuyor  gibi konusmusum  ahahahahahahahahahhahahahah
(18,058 puan) tarafından
Garippppp :D
tarafından
Ahahahah bazen kaynanamla  konuşuyorum sonra  onunla kavga ediyom  sanki bana bişey demiş gibi ahahahaha kadın halbuki  evinde  kendi kendime konusurum  ben sanki biriyle konuşuyor gibi  bazen esra erolla bazen mugeyle  ahahah böcekle bile konusuyom  kapiyla
(18,058 puan) tarafından
:D uykunu alamadınmı guzum sen
-Reklam-
0 oy
(48,904 puan) tarafından
yat uyu berivan ☺️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 265 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 575 göst.