0 oy
1,068 göst.
Diğer kategorisinde (1,583 puan) tarafından
Hiç balkonu olan biyerde oturmadim balkonu olanlar nasıl bı duygu anlatrmisiniz . 

Hayatımdan memnunum ama merak ediyorm balkonlu evde oturmak nasıl bişey tabi bunlar dert degl Allahım muhtaç olanlara yardım etsin 

37 Cevaplar

0 oy
(476 puan) tarafından
Balkon korkum var o yuzdn giriş katta oturuyorum  bende hiç balkonlu evde oturmadim ama ablamlar oturdu sürekli balkon yıkamak zorundalardi
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
 Valla canım balkonsuz evde oturmam balkonsuz ev mi olur diye düşünüyor insan balkonum var guzelde manzarasi var ama oturuyor muyum hayir insan içinden çıkmam diye dusunuyor ama oyle olmuyor o yuzden bosver :)
0 oy
(3,108 puan) tarafından

Balkonum 2 karış sıkışa sıkışa oturuyoruz yani balkon keyfi yapamıyoruz:D

0 oy
(2,979 puan) tarafından
Olmazsa olmaz değil ama güzel. Artik havalar ısındı oğlum çıkıyor iyi oluyor oyalaniyor baya değişik geldi şimdi. Yazin oturuyoruz biz de bazen bebis yokken kitap okumayı çok severdim balkonda
0 oy
(316 puan) tarafından
Rabbım gınlunden ne gecıoyosa en guzelını sana wersın kuzum bnm balkonum da war kocaman terasımda war sor kı hıc cıkıyormusun bolkan weya teras yzu gordugm yok sıkıntı stres uzuntu hıc birinin anlamı yok rabbım sana ne istiyorsan onu wersın mutlulukla otırmanıda nasip etsin insan mutsuz olunca saraydada otursa bos ayrıca kıra zaten ew bnmde deıl olsada olurmus olmasada :(
0 oy
(4,357 puan) tarafından
Bızım burda hava yazın cok sıcak oldugu ıcın balkonlar cok buyuk hem mutfak hem oturma odası balkona cıkıyor. Benımde balkonun kocaman 2 oda kadar rahat yemek te yıyoruz camasır da asıyorum, 6 mt halı cok rahat yıkanır yer bile kalır. 11.kattayım onu acık manzara tum sehırı goruyor, ve sabahtan akşama kadar gunes alıyor. Evimiz cok aydınlık ferah.  Rabbım sanada nasıp eder cok guzel bı balkonun olur ınsaallah Allah Baska dertt vermesin 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Anca yıkıyorum
0 oy
tarafından
Valla canm bebekligimden evliliğine kadar 20 yıl boyunca kapıcı dairesinde yaşadık ben de hep balkonsuz evde yaşadım . Babama küçükken baba bana balkon al diyormuşum:) suanki evim balkonlu ama kullanamıyorum binalar yanyana olduğu için .  Önemli olan kullanışlı bi balkonunun olması . Sıcak havalarda çıkıp çay icebilecegin komşularla oturup sohbet edebileceğin bi balkonunun olması .  
0 oy
(2,026 puan) tarafından

Benim ki balkon degil teras kocaman :D

Aşırı  rahat simdi bide pandemidn kaynaklı  burası  bulunmaz nimet oldu 

Bebegim her an her saniye dışarıya  çıkabiliyor  akşamları  eşimle serin serin yıldız  kayması  izliyoruz her aksam mutlaka yıldızlar  kayıyor <3

image

tarafından
Offff Bu balkonda yemede yaninda yat tam hayalim
0 oy
(123 puan) tarafından

Merhaba ben farmasi uyesi Fatmagül 3 aydan beri farmasi ile uğraşıyorum ilk aydan yüzde 7 oldun ekibim mudurm ve sponsorum com güzel motive ediyor destek oluyor birlikte kazanıyoruz gerek hediye olsun gerek uye desteği ekibime katilmak ister misiniz

0 oy
tarafından
Izmirde hic balkonsuz ev olmaz giris kat olsa bile en kötü bahçesi vardır balkon keyfi yapmayı cok severiz coktan basladik balkonda oturmaya bi iki aya herkes balkonda uyur
0 oy
tarafından
Balkonum vardı geçen sene kapattirip kiler yaptım şimdi daha iyi 
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Rabbim gönlune göre versin
0 oy
tarafından
Evimiz müstakil  kaynanamla oturuyoz 1. Kattyim bende 2 katlı kocaman bi bahçemiz 2 tane balkonunum var, büyük şehirde oturması zor gerçekten hele bu pandemi döneminde rabbim sabır versin valla
0 oy
tarafından
Evimin balkonu var ama sadece temizlemek icin cikiyorum malesef kullanmiyorum huylu biriyim cam balkonumiz yok ev sahibi yaotirmadi. O yuzden sanki orada otursam hep ustumdekiler bana pislik atiyor gibi hissediyorum 
0 oy
tarafından
Balkon iyidir ama oturdugunuz sokaga bagli.benim balkonum var ama sokaktan dolayi hic faydalanamiyorum balkonmdan rahat oturamiyoruz.cok goz onundeyizmahalle kalabalik cennet mahalesi gibi ayni nefret ediyirum.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 916 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Hudam (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 471 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,111 göst.