+1 oy
1,503 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar aranızdan biriyim kendi hesabımla yazmaya çekindim. Eşimle 2 3 haftadır ilişkimiz yoktu bende adam beni mi aldatıyor acaba felan düşündüm çünkü biz 2 3 günde bir oldu her neyse aldım karşıma neden böyle diye sordum bana dedikleri çıldırttı beni ben kendime bakmıyor muşum kızlar ben her gün makyaj ve temizliğime özen gösteren insanım bende yapıyorum bunları zaten dedim adam benden farklı farklı kıyafetler giymemi istiyormuş söylemeye burda dilim varmıyor ve sinir oldum yani asla ben öyle şeyler giyemem beni olduğum gibi kabul etse ne olur yani yada kızlar ben çok mu abartıyorum bu durumu kafam çatlıycak

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin istekleri gayet normal. Sinirlenerek hiç bir şey yok bence. Sen onun o senin ihtiyaçlarini gidermelisinz. Azıcık şöyle azıcık böyle hop bitti. Kimse hiç bir erkek istemez bence
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Eşine giyiyorsun sonuçta bu çok normal 
0 oy
(17,925 puan) tarafından
Şimdi öyle bi saçmalamışsınki eşin helalindir o tar kıyafet giyen afedersin o bumu oluyo bu nası cümle onu elde tutabilmek onun gözünün dışarı kaymaması için yapılan şeyler ayıpmı benmi yanlış biliyorm
tarafından
Anşa naber la :D
(2 puan) tarafından
Ben soruda yukarı da belirtmedim bu benim hatam baştan özürdileyerek başlıyım. Ben zaten gecelik mini etek felan giyen insanım makyaj da yaparım fakat benim eşim burdan farklı bişey istiyor hemşire liseli vs.
(17,925 puan) tarafından
:D oooo diloşko iyim senden naber la
0 oy
(924 puan) tarafından
Zorla giyecek değilsin canım onu giymek seni mutsuz edecekse giyme yada sade gecelik olanları giy 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 484 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,125 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 306 göst.