+1 oy
1,496 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar aranızdan biriyim kendi hesabımla yazmaya çekindim. Eşimle 2 3 haftadır ilişkimiz yoktu bende adam beni mi aldatıyor acaba felan düşündüm çünkü biz 2 3 günde bir oldu her neyse aldım karşıma neden böyle diye sordum bana dedikleri çıldırttı beni ben kendime bakmıyor muşum kızlar ben her gün makyaj ve temizliğime özen gösteren insanım bende yapıyorum bunları zaten dedim adam benden farklı farklı kıyafetler giymemi istiyormuş söylemeye burda dilim varmıyor ve sinir oldum yani asla ben öyle şeyler giyemem beni olduğum gibi kabul etse ne olur yani yada kızlar ben çok mu abartıyorum bu durumu kafam çatlıycak

24 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Eee normal sen eşinle şey olmak istiyorsan oda senden farklı bi fantezi istiyor hep aynı şey olması demeki hoşuna gitmiyor esin sonuçta niye dilin varmıyor söylemeye onu giyenler hayat kadinimi oluyor anlamadım sanki kötü bisymis gibi dilim varmıyor demişsin 
tarafından
Sanirim oyle seyler istiyormus @ensarbebek. Bir yoruma oyle cevap vermis arkadas .
tarafından
Benim eşim öyle giyinen insanlara kötü insan derken benden bunu istemesine sinir oluyo4m dediniz bu 1. Yorumunuz . 2. Yorumunuzdada denize girdigimizdr bikinili insan gördugunde bunlarin kocasi yokmu utanmadan geziyolar die belirttiniz . Ben sorunuzuda yorumlarinizida gayet iyi okudum canm beni sinirlendiren bu sekilde kapali.acik ayrimi yapmaniz ve eşinizin size soylerini 1. Ve 2. Yorumda paylasmaniz
(6 puan) tarafından
10082012 tatlım sen kızı anlamamışsın yukarıda kız ben demiyorum, eşimin düşüncesi bu diye ifade etmiş.
tarafından
Mlsss07 canm benim ben anladm onun soylemedigini . Ben zaten post sahibine eşinin söyledigini burda paylasip sınıf ayrimi yapmasina bozuldm.kapali acik bikinili felan die . Benim esim boyle bisey soylese ben buraya yazmam
(2 puan) tarafından
Tamam canım senin dediğin olsun fazla uzatmaya gerek yok kırdıysam da özürdilerim daha fazla uzatmayalım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gayet normal istekleri ne var bunda anlamadım cinsellikte böyle değişiklikler iyidir böyle şeyleri ayıp günah görür laf ederseniz adamda böyle görmeyen birine gider
0 oy
tarafından
Giymeye çalış en azından açık açık konuşmuş sende ona de sende bakımlı ol diye
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bu yuzden mi uzaklasmis yani 
(2 puan) tarafından
Evet adam sıkılmış standartların dışına çıkmak istiyormuş yani böyle bişey olabilir mi ya bence daha önce bana söyle bilirdi uzak durmak yerine
(5,272 puan) tarafından
Evet haklısın uzak durucagına bunu giysen cok yakisir gibisinden bnce sende kirmazdn giyerdin yani
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Orta yolu bulmaya çalısin canım . İçinde kendini huzursuz hissedeceğin şeyleri giymek zorunda değilsin ama ona yakın kocani da hoş edecek kıyafetler bulabilirsin.  Hepten kestirip atma bence. Bende sevmem öyle şeyleri :/
0 oy
tarafından

Senin koca aksiyon ariyor:D

0 oy
tarafından
Madem çok istiyor, al giyerim de nolcak
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Kocana giycen ne olacak gecelik demiyomu giy  diyee
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cok avartiyosun adam cok normal bir sey soylemis flortun ya da sevgilin degil sonucta 
0 oy
tarafından
Ben karsilikli isteklerinizi soyleyin birbirinizi memnun edin
0 oy
(150 puan) tarafından
Bence  senden istediği şeyleri sende ondan iş Te anlasin
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşinizin uçkuruna olan saygı ve sevgisi size olan saygı ve sevgisinden fazla demek ki. Kendinizi iyi hissetmeyeceğiniz hiçbir şeyi yapmayın, sirk maymunu değilsiniz. 
tarafından
Hahahahah aradigim yorum ❤️
0 oy
(119,343 puan) tarafından
eee ne varki esin istiyosa giy nolcak 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Giyme ztn sonra dışarda o kıyafetleri giyene zaafı artar burda yine bir soru görmüştüm yk hemşire yk liseli vs gibi 
(2 puan) tarafından
Evet benm eşimde o tarz kıyafetlerdn istiyor sinirlerimi zıplattı
(7,768 puan) tarafından
Kuzum sen bunu sorunada yaz millet gecelik zannedip sna suç buluyo bu normal birşey değil sakın taviz verme
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hmm valla sinirlenmekte haklsın ama şunu merak ederdim ben neden bir anda böyle şeylere merak sardı nerden aklına girdide bende bunları istiyor diye altında birşey ararım ama aslında sende inatlaşmak yerine yapmaya çalışsan  giyi bakalım o zaman ne yapacak
(2 puan) tarafından
Aslında haklısın bunca 5 yıllık evliliğimizde öyle şeyler giymeden de olurken durduk yere nerden çıktı
0 oy
(457 puan) tarafından

İlk başta söyleseydin sana niye uzaklaşıyor ki sen de giyeceksin ne olacak ya eşin sonuçta ben çok isterim böyle şeyler ama benim eşini sevmiyor sen de hem kendine hem ona al0 değişik değişik fantaziler kırbaş da al bir tane:D:D

tarafından
Fanteziye gel kirbas ☺☺☺
0 oy
tarafından
O senin Helalin ne istiyorsa yapmak zorundasın yani öyle dünyamı var ya ondan sonra Adam bana bakmıyor bakmazsa bu adamın dediğini yapmazsan böyle yazarsın buraya ben kusura bakma sert değilim ama gerçek yani
0 oy
(7,734 puan) tarafından
Eşin istiyorsa yapacaksın ne var ki bunda
0 oy
tarafından
Abartiyorsun o senin eşin oda sana isteklerini söylemiş ne var ki bunda yani afedersin ama yatağa giriyorsun kıyafetten ne olacak canım
0 oy
tarafından
Ee normal bence. Eşin hayatınızda faklı bişey istiyor. Hem eşin sana herkese giyin mi demiş ki dilin varmıyor sinirleniyorsun. Sadece eşine giyineceksin. Benim kızım olmasaydı kendi evimde olsaydı ben de sadece eşim için mini etekler mini elbiseler giyinirdim bunda kötü bişey yok ki. Bence sen çok abartmışsın
(2 puan) tarafından
Canım kusura bakma ben yazmadım belirtmedim yukarıda benm hatam ben evde gecelikti mini etek de giyen bir insanım benm eşim benden liseli hemşire vs kıyafetlerdn bahsediyor
tarafından
Hımm. Olsun yine de sen eşin için giyin. Eşinin gözü dışarıya kaymasın. Sen eşinin isteklerini yerine getirmezsen gözü dışarı kayar seni aldatır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 483 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,114 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Alevimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.