0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece taktim sabaha karşı göğsünmde bı sertlik oldu telin yuksri doğru geçtiği yerde süt mü birikti acaba ne kadar emzirsem de geçmiyor çok rahatsız oluyorum agryo

7 Cevaplar

0 oy
(44,868 puan) tarafından
Emzirirken telsiz tak çok rahat oluyo süt akışı içinde iyi diye duydum
tarafından
Normalde takmam evde vardı deniyim dedim kaldı öyle gecmezmiya
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Ben gçgece sütyen ile hayatta yatmam onun yerine yarım atlet giyerim daha rahat ederim zaten geceleri de takmamak gerekir sabah ta uyanınca çıkartmam zaten bi kaç saat öyle dururum akşama doğru üzerimi değiştirince giyerim bende hiç öyle bir sıkıntı olmadı ben oldum olası gece yatmam öyle belki de ondan olabilir canım geceleri yatma sende sütyen ile 
(6,681 puan) tarafından
Günlük tak çıkar zor olmuyor mu
(1,615 puan) tarafından
Yoo gece yatarken çıkarıyorum sabah kalkınca kahvaltı çocuklar evi topla derken 4 gibi falan giyiyorum geri sonra bir daha yatarken çıkarıyorum
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Walla ben emzirdigim ilk 2 ay yarim atlet giydum3. Sonradan yaşlı kadınların giydiği ici boş bez sütten aldim . Takıyorum 
0 oy
(516 puan) tarafından
Telli takitigim gunun sabahi mastit olmustum canim,bol bol emzir ardindan sag gogsunu,emzirmeden once ilik su ile yika, emzirdikten sonra soguk kompres yap,kotu hissedersen sıtma felan gelirse parol içebilirsin, uc dort gune gecmezsr doktora cik mutlaka
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Balensiz deniyor galiba telszlere bence ondan al gece de takma 
0 oy
(79 puan) tarafından
Telsizlerden tak çok rahat oluyorlar 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 25 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy