0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Çok ihtiycaim var eşim calisiyi ama yetmiyo kaynanamgile felan veriyo  çocuğumun üstüme giyecek biseyi kalmadi dolap tam takir boş ,gelecek yardımları da kabul etmiyo ,acaba diyorum eşimin haberi olmadan basvursam sadece üstümüze araba var kirada oturuyoruz ,eşimin haberi olurmu eve felan geliyolarmi ,en azından alır Babamgil aldı diye getiririm eve malzemeleri ,haberi olursa paradan alır annesigile veriri ,acaba basvursammi,evimizin ihtiycalarini alırım annemgil aldı derim. Haberi bile olmaz ,parayı eve getirirsem hemen alır elimden

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
E devlet sifreni biliyorsan e devlete gireceksin pandemi sosyal destek ön basvuru yaziyir oradan dolduruo basvuracaksin eve falan gelmiyorlar cikinca e devletten takip edip ptt den aliyorsun basvur istersen.
tarafından
Eşimin TC sıni felan istiyo da eşime mesaj felan gitmez demi
tarafından
Yok gitmez bir aileden bir kisi basvuruyor sadece
tarafından
Tamam canım saolaisn
-Reklam-
0 oy
tarafından
sen kayıt oldugun icin esinde de görunur baktığında 
tarafından
Aldığımda gözükür çıktığı da yani oylemi
tarafından
e devletten görünür canım mesela esim kendi adina basvuru yapti o bende görünüyor ismi yaziyor neyi ne zamn başvurduğu ne zamn aldığı
tarafından
Tamam canım çok saolasin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yap kiz basvruru cikar ama anlar sms gelir veya e devlete girdiğinde gozukur alindi diye
tarafından
Hmm tamam canım saolaisn
0 oy
tarafından
Mesaj gitmez ama Eşin kendi e devletine girince senin aldığını görür 
tarafından
Tamam canım çok saolaizn
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Eşine mesaj gitmez canım ben gecen sene basvurdum taa çıkınca eşime ben söyledim çıktı siye 
tarafından
TamM canım çok saolason
(2,565 puan) tarafından
İnşallah çıkar cnım
tarafından
İnsallaj basvyrdum
0 oy
tarafından
Bu aynı şekilde geçen seneki gibi olacak başvuru Yok devlet kendi seçecek canım haberin olsun Dün açıklandı haberlerde
tarafından
Tamam canım saolasin
0 oy
(813 puan) tarafından

Yani sorundan çok eşine takıldım ben ne demek parayı aileye vermek senin dolabın boş çocuğunun üzerine giyecek bişeyi yok daha milletemi adamlık yapıyo. Benim eşimde de öyle gereksiz bir gurur var bide gelen yardımıda kabul etmiyo evine dört dörtlük baksa sende yardım almaya çalışmazsın zaten 

Ailenin haberi varmı eşinin böyle olduğundan canım ? 
tarafından
Kaynanamgilin de yiyecek ekmeği yok canım çok muhtaçlar bize
(813 puan) tarafından
Aa o zaman bişey diyemem canım kusura bakma ben yanlış anlamışım
Kaynananla konuşsamçn canım onlarda başvursun sende gidip belediyeden başka yardımlarada başvurabilirsiniz annem 3 ayda bir 250 TL alıyo
Bir komşumuz var çok iyi bilir bu yardım olaylarını gıda yardımı alıyo 400 TL'lik bir yardım aldı market çekide verdiler
Kaynanana söyle o dahakolay ikna eder eşini
tarafından
Tamam canım saolaisn
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Yap canım  bir şey olmaz alıp başkasına yedirmeyeceksn sonuçta evine harciycaksn
tarafından
Bavurdum canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 241 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde akdileek97 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 542 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,089 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 430 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...