0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (2,584 puan) tarafından
Kızlar ben 3.fazdan aldım parayı şimdi tekrar basvura biliyormuyum alanlar tekrardan alabiliyo mu 

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Alinir canim onceki basvurun onemli ona gore veriolar
(2,584 puan) tarafından
Ben gecen sene nisanda almıştım canım şimdi tekrar veriliyomuş ya hadi yararlanan bidaha yararlanabiliyor mu
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Ben iki kere aldim takrar basvuru yapabiliyor muyuz
(1,520 puan) tarafından
E devlet googleden girip yeni basvuru yap , ama direk kapsamdisi kaliyosun canim
(516 puan) tarafından
Hee tamam cok teşekkür ederim
0 oy
(427 puan) tarafından
Ben bi kere sadece 1000 lora aldm bidaha alabilir miyim alabilirsem ne yapmm lazmacaba
(427 puan) tarafından
Hayirlisi baklm ne diyelm
(1,520 puan) tarafından
İndirdiginiz e devletten degilden google e devletten girin pandemi on basvuru yazin arama yerine , yeni basvuru var sag usttw ordan yapim sans deneyin kizlar bana direk kapsam disi yazmis ins size kismet olur
(427 puan) tarafından
Bnde hala eylul ayind yaptgm basvurunun devam ettigi yaziyr oysaki aldm onu ne yapmam lazm bu durumda acaba bilgisi olan war mi
(1,520 puan) tarafından
Aldığın da otomatik düşmesi lazim aslinda , googleden e devlete girip yeni basvuru yap canim olmadi
(427 puan) tarafından
Olmadi oyle giris yapiyrm zaten hep ama olmadi
0 oy
(479 puan) tarafından
Nasıl başvurdun canım 
0 oy
tarafından
daha önce alanlar alamıyormuş burda biri paylaşmıştı şartlarını  
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Bizde 1 fazdan almistik basvuru yaptik 2 mayista ayni gun otomatik cevap gelmis kapsam disi kaldiniz diye faz 1 2 den yaranlandiginiz icin yazmislar
(1,520 puan) tarafından
Foto ekledim canım
0 oy
(120,751 puan) tarafından
biri anlatsin ayy 2 kez alanlar 3.kesin aliyomu
(1,520 puan) tarafından
Yok alamiyor kuzum , basvuru yapsan dahi otomatik kapsam disi diye cevao geliyor , asagi foto ekledim bana da esime de ayni cevap geldi
(2,584 puan) tarafından
Peki evden başkası alabiliyor mu gecen sene ben aldım bu sene de kayınvalidem başvura bilir mi ikamet aynı evde ama ben başvururken kendi evimi göatermiştim
(1,520 puan) tarafından
Gecen sene 1 fazı esim 2 fazi da ben almistim ayni ev ayni ikamet bak o geldi aklima kesin basvursun
0 oy
(1,520 puan) tarafından

Foto ekledim canim

image

(2,584 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(310 puan) tarafından
Canim bende sadece kapsam disi yaziyor seninkinde yazan seylerden yazmıyor ben hicbir sey anlamadim bu isten :/
(1,520 puan) tarafından
Devletin isine akil ermez zaten kuzum
0 oy
(310 puan) tarafından

image

bende de boyle yaziyor aciklama falan yok vakfin adresi yaziyor başvuru yapmadigim halde basvuru tarihi yaziyor. Önceden 1000 tl almistim ona dair bisi de yazmıyor yani onceden yardim aldığınız icin degerlendirilmeye alınmamıştır flan yazmıyor kafam karıştı iyice 
(662 puan) tarafından
Buraya nerden bakiosnz surec dewam edio deyince ne oluo dün akşam baswrmustum
(310 puan) tarafından
E devlete sosyal yardim yazdığında cikiyor canim. Süreç devam ediyor yazmasi degerlendirilme asamasinda demek
(1 puan) tarafından
Benimkinde yardimin durumu ve toplam odeme tutari alanlari yok cikmis mi yani
0 oy
tarafından
Nasıl başvuru yapılıyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zeyno90 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 338 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bahar ercan (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 235 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 998 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,447 puan) tarafından soruldu

397,019 soru

11,874,867 cevap

35,990 kullanıcı

...