0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından

Arkadaşlar birkaç sorum var size. Tofisa güvenilir bir site mi? Tofisa tunik pantolon takım alıp memnun kalan var mı? Bu konular hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi? Havalar ısınmaya başladı. Yasaklar olsada baharlık, yazlık kıyafetleri hazırlamak istiyorum. Tofisa tunik dikkatimi çekti. Tofisa trendyol üzerinden de satış yapıyor galiba. Bu markayı deneyen var mı? Aşağıdaki gibi veya değişik modelleri var.

tofisa tunik pantolon

8 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Malı kaliteli değil canm ama göründüğü gibi geliyor bide çok bekletiyor kargoyu o kadar
-Reklam-
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Bende normal tunik aldım fiyatına göre güzel spor tunik 
0 oy
tarafından

Ben bir defa almistim hemen renk atti giyemedim:(

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aman sakın haa google a tofisa şikayet yaz oku herkes şikayetçi
0 oy
tarafından
Ben 5 takım aldım gayet iyi çıktı renk de atmadı göründüğü gibi geldi Modanisa üzerinden sipariş verirsen aynı gün kargo adli kargodan gönderiyorlar yarını elime geldi tofisadan sipariş verince 4 gün sonra geldi 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Aynısından aldim ams hic memnun kalmadim üstün kolu kısa altın ayagı kumaşı da cok kötü tuglendi. Gomlek aldim s beden bile aşırı bol
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Ben boyle 2 tane takim aldim 30 liraya. Gayet memnunum canim o fiyata ipek kumas gönderecek degiller. Kac kere yikadim hic rengi solmadi. Ama kaliplari biraz dar. 1 beden buyuk tavsiye ederim. Benim profilde sorulara girersen aldiklarimi paylaş mistim bicok sey aldim ordan. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 214 göst.
9 Nisan 2023 Moda kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 92 göst.
4 Nisan 2024 Moda kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 578 göst.