+1 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birsey olurmi kizlar

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Kizlar. Herzaman cevao veririm kusura bakmauin temizlik yapiyorum suan cebap veremicem  hepinizin yorumunu okudum. Herzaman atmiyorum en son gecen atmistim akıllı ben 90 derece attim temiz olsun diye :( ve ayakkabilar paramparca olmustu. Simdi 30 atarim  zaten senede 1 kere atiyorum bu ikinci olucak  tekrar kusura bakmayin cevap veremedigim icin 

-Reklam-
+1 oy
(181 puan) tarafından
Çorap geçirip torbaya koyup atyrm ama bazı ayakkabılar dağılıyor eSimin ayakkabısı altları çıktı benimki sağlam çıkmıştı riskli bi iş gibi 
+1 oy
tarafından
Ben ayakkabıları elimde yıkıyorum makinaya atmiyorum ayakkabı yıpranır bence zaten pis geliyor bana makinaya atmam asla 
0 oy
tarafından
Yo ben yıkıyorum sporlari
0 oy
tarafından
Ben attım birşey olmadı cnm
0 oy
tarafından
Valla cnm ben attim atmaz olaydım esimin 40₺ ayakkabısına bişey olmadı benim polodan 450₺ aldığım ayakkabı paramparca oldu 
0 oy
(15,592 puan) tarafından
Ayakkabı yıkanabilir bir ayakkabı ise bişey olmaz ben atıyorum oglusumun da atacağım spor aykkabisini alacağım artık yaz gekdi diye
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Yok canim bende yikiyorum ama fermuarli yaatik kilifinin icine koyup yikiyorum zarar vermiyor
0 oy
tarafından
Ben hep atıyorhm ama öncesinde ayakkabının altındaki çamur taş toprak ne varsa temizle sonra at
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Atıyom ben canım 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Makinaya zarar vermez ama belki ayakkabılara zarar verebilir makına sonuçta her ayakkabı atılmaz bence 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
olmaz kiz yika 30 derecede
0 oy
(2,064 puan) tarafından
30derecede yika sıkma devrini de düşür 600 falan yap 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
At hic bise olmaz cnm
0 oy
(9,131 puan) tarafından
Makineye ayakkabı atmak bana aşırı pis geliyor. O ayakkabılarla her yere giriyoruz çıkıyoruz altları pis. Sonra da uzerimze giydiğimiz kıyafetleri atıp yıkıyoruz makineye, hatta çocuklarımzn kyaftlerni yıkıyoruz. Çok mecbur değilsen atma.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben çok attım birşey olmadı hiç
0 oy
tarafından
Ben atyrum cnm
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Ben atıyorum olmadi
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Yastık kılıfının içine koyup atarım ben hiçbir şey olmuyor