0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tek bı balkonum var onun olduğu yere dibine mor leylak ekmisler şu bı kaç gündür de havalar açınca oda coştu açtı çok güzel kokuyor ama pisliği okadar çokki dün sabunlu yikadigim balkonu bugün tanıyamazsnz pislik içinde.camasir takicaktim Şupurdum taktım bı saat sonra çocuğun vardı onları aşmaya çıktım bı rüzgarda gene ucusmuslar heryer batık camsrlara gelmiş yapış yapış sinir oldum. Bende söyledim k.oedere annenin çiçeği ben kesecektm kestrmedi dedi.sonra bahçeye inmiş dedim suratı bozuldu sende birşeyi begenmiyon ne güzel kokuyo kokusuna sebeb insan sesetmez dio.bende çamaşır asıyorum orada bı git bak olmaz böyle sen üst katta görmüyorsun altta oturan bnm dedim.iyi madem ne diyim kesmek istiyorsanız kesin fln yaptı bozuldu.hadi şimdi canlı şeyi öldürmem vicdansız değilim ama seneye istemiyorum alın başka yere dikin dedim.. normal toz yetmiyor bide devamlı şey mi supurcem uçuyor bide .. hep dediği olsun istiyor bende çok çiçek seven biri değilim heryer dolu bide bakmıyorlar adım başı bişi ekili sıklıktan büyümüyorlar orman gibi ev etrafı millet dalga geçiyor dolusturmuslar die.. kötü mü ettimisim eşimde ses etmedi hatalı olsam deme derdi oda vardı cunku

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyu etmişsin kız hiç sevmem çok.cicegi bi çocuğa bak iki dakika desen kolum ağrıy derler amma çiçeğe gelince maşallah ölüp bitiyorlar kova kova su taşısınlar 
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne diyecegim bilemedim.  Cicege de kiyamiyorum senide anlayabiliyorum.ama yani eve assan bi sure? Sonucta butun yil açmıyor, gercektende mis gibi kokar yabi kiyamazdim ben acikcasi. Sen sevmiyor olabilirsin cicek ondan daha cok batiyir galiba gozune, bence orta yol bulunabilir, ya sen idare edeceksin bi sure, ya da baska yere tasiyacaksiniz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Alınıp küsmeye hakkı yok canım bişey söylemeden kesip atmamışsın ki sökün başka yere ekin demişsin .için rahat olsun takma
tarafından
Yaa bide o bana taktı aslında benlik birşey yok .bı arsada iki ev var zamnnda tel cekmemisler akrabası die.gorumcem evlenecek kız demiski çok düzensiz duruyor bı tel çek baba iyi hoş.tel çektiler o kişilerde çok dışarda oturuyor eşim evin kadını rahatsiz olur die dışarı çıkamıyor .bende yeşil ince örtüler var madem tel çekildi bnm kapımn direk karşısı o bölüme kimse rahatsız olmaz dedim.esimde iyi düşündün alalım yapalım dedi.sen bilirsin bnlik sorun yok dedim.bunu duydu kadın sizde abarttiniz düşmanımız mi onlar fln kabardı resmen.esimde kızdı ben çıkıp oturamiyoeim sen in yer değişelim fln dedi.bida ben ne desem begenmiyo oldum
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ben çiçeği çok severim saksidaki çiçeğim kurusun ona bile üzülüyorum. Kesmek değilde sana gelmeyecek şekilde budananilir seneye. Kaynananin yernde ben olsam benimde yüzüm asilirdi. Zaten bön güne bişey kalmaz çiçek namına.
tarafından
Aslında görseniz ne demek istediğimi anlarsiniz bide bakmadiklari için aciyorum çiçeklere bnm tepkim o yüzden birazda heryer dolu. ben sadelikten yanayım benimde düşünmesi lazım
0 oy
(119 puan) tarafından

yok yok iyi etmişsin :D

0 oy
tarafından
Iyi etmişsin. Çicekler güzel ama sürekli temizlik zorunda kalıyorsun insan bir yere kadar dayanır. Sökün atin dememişsin ki başka yere dikin ee bunda küsulecek ne var ki kaynana değil mi işte güzel birsey desen bile alınır

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 485 göst.
0 oy
4 cevap 85 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 518 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 282 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,953 puan) tarafından soruldu