0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yazmıştım buraya artmamış değerim diye, bugün regl oldum hastaneye gitmeli miyim, perşembe günü randevum var. Bi ilaç vermişler miydi? Şuan ağrıdan ölüyorum =( 

10 Cevaplar

0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım kimyasal gebelik bende geçirdim sadece kan değerlerini yükselten bişey ortada bebek felan olmuyor 
(1,326 puan) tarafından
Ewt cnm Bn 2 gün çektim
tarafından
Peki doktora gitmeli miyim yine de. Malum yasaklar felan da var ya şimdi olunca gidesim gelmiyor hiç size bir ilaç birşey verdiler mi öyle konuşup göndereceklerse geri hiç gitmeyim evde zaten bebeğim var hem de çok uzak yol
(1,326 puan) tarafından
Gitmene gerek yok cnm ilç vermiyorlar parol yazıyorlar bir tek ultrason fln bakmadı lar Bnde senin  daha önce düşük oldu mu ilk mi bu
tarafından
Yok canım ilk. İlk bebeğimde düşük tehlikem olmuştu 14 haftamda ilaçlar iğneler kullandım ama sebebi stresti. Çok teşekkür ederim valla Allah razı olsun cevabın için
(1,326 puan) tarafından
Rica ederim cnm korkacak bişey yok için rahat olsun bunu bilmeden gecen bir sürü kadın var
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
2 defa geçirdim  2 3 gundr bir kan veriyordm degerler 0 olana kdr
tarafından
Peki hamileliğinizi öğrendiğinizden kaç hafta sonra kanamanız başladı
tarafından
Ay kan vermeye gitmek istemiyorum hiç sağlık ocağına gidebilirim anca onda da şuan zaten kollarım mosmor alabilecek halde değiller =( biraz geçsin de bari tekrar kontrol için giderim o zaman
(891 puan) tarafından
Ilkinde 1 hafta sonra diğerinde  2 hafta sonra kanama oldu agrili sekilde
0 oy
tarafından
Ilaç vs kullanmama gerek yok canım benimde basımdan geçti adetim hem çok sancılı hemde çok yoğun bir şekilde oldu bacalarımdan süzülüyordu kan ertesi ayda ilk kızıma gebe kalmıştım 
tarafından
Teşekkür ederim canım, aşırı sancı çekiyorum acaba doktor ilaç verir mi diye düşündüm de işte çok uzak ve bebeğim var zaten 8 aylık şu kapanmada şeyde gitmek de istemedim sorayım bi dedim parola sıcak su torbasına devam o halde
tarafından
Aynen canım kekik çayı da iyi gelir limonlu acı gelirse birazda bal katip iç onunla geçmiş olsun canım benim
0 oy
tarafından
Benimde oldu canm kese falan olmadığı için gitmene gerek yok ama kontrol edilmekte yarar var değerler tamamen 0 lanmazsa ilaç veriyorlar 
tarafından
Birkaç gün sonra sağlık ocağına giderim o halde çünkü hastane çok uzak kalıyor bebeğim var zaten gidemem hiç duruma göre hareket ederim teşekkür ederim
0 oy
(208 puan) tarafından
Hastaneye gıt bnce 
tarafından
Şimdilik bekliyorum canım teşekkür ederim
0 oy
(928 puan) tarafından
Yok ben gitmedim doktor o gebelik sayılmıyor bile demişti adetle beraber düşer demişti çok sancılı geçti adetim ama geçti iki gün sonra ilaç filan gerekmedi yani 
tarafından
Teşekkür ederim, benimde şuan aşırı sancım var diz kapaklarıma kadar ağrıyor resmen öyle anormal bir sancım ağrım var iki gün dişimi sıkayım bari
(928 puan) tarafından
Evet sıcak tut kendini sıcak şeyler ye iç sancını hafifletir belki çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Ben canim adetle beraber gidiyor sonra bir kez daha kontrole gidip değerlerin sıfırlandı mı diye bakıyorlar
0 oy
tarafından
Ay canım gecmis olsun hemen git hastanede aynı senin durumunda bqiriyle karşılaştım seni korkutmak için detayını yazmayayım hiç oyalanma hatta ambulans cagir git
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Işte bu yüzden testi yapmak icin en uygun zaman adet gecikmesinin 5 yada 6. Günüdür  erken test yaparak maalesef hayal kırıklığı yasioruz ve her kadin kimyasal gebelik yaşarmış  ama cogu farketmezmis
tarafından
Zaten gecikince verdim sonucu canım. Normalde 20 gün önce olmuş olmam lazımdı ben 4.günümde kan verdim
(1,808 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun bana doktorum hamile kalabiliosun en azindan merak etme bu bi sorun degil demişti  3 ay sonra oldu cok sukur
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Benimde geçti basimdan canım kontrole felan gitmedim ilaç vs kullanmadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 100 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.