0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Silindiiii

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun kardeşim inşallah tez zamanda kavuşursun 
(507 puan) tarafından
Amin canım çok sağolll
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
35 gösterim olmuş

Ama Allah kavuştursun demek zor gelmiş neysee

Rabbım sizi kavuştursun canım

Ve hayırlı doğum nasip etsin Rabbım 
(507 puan) tarafından
Öyle canım kavga postu olmadığı için galiba. Amiiin çok sağol
0 oy
tarafından
Allah eşine de bebeğine de sağ salim kavuştursun canım
(507 puan) tarafından
Aminn canım inşallahh
0 oy
tarafından
İnşallah eşine de bebeğine de sağ salim kavuşursun canım bende eşime ne kadar kizsamda kusemde ayrı kalsak çok özledim heralde
(507 puan) tarafından
Gerçekten öyle oluyor canım evdeyken illa tartışıyorduk yordugu oluyordu ama onunla yaptığım şeyleri şimdi onsuz yapmak çok üzüyo
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Hiç üzme kendini  canım bak bebeğin  gelicek çok yorucu  zamanlar bekliyo  seni uzat ayaklarını dinlen 
(507 puan) tarafından
Valla öyle yapıyorum canım kayınvalidem de hiç olmadığı kadar iyi davranıyor bedenim rahat ama insan buruk oluyor işte
0 oy
(449 puan) tarafından
Allah sağ salim ikisinede kavuştursun..♡♡
(507 puan) tarafından
Amiin canimm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah kavuştursun bebeğine de eşine de
(507 puan) tarafından
Amiin canim
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Eşin nereye gitti kuzum? Allah kavuştursun sağ salim inşallah❤️
(507 puan) tarafından
Zonguldağa gitti canım aslında 2 bucuk saatlik yol ama iş yoğun gelemeyecek bayrama anca
0 oy
(861 puan) tarafından
Burnumda tüttü derler kız
(507 puan) tarafından
Böyle özleyip sürekli aklına gelip ağlamak isteyince burnumun direği sızlıyor derler bizde de canım
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım ama çok şükür annemdeyim ama insan evini özlüyor tabiki. Ben doğum için geldim ama korona sebebiyle erken doğum yaptım bebeğin kontrolleri birde 16 aylik oğlum henüz yürümüyor oda yürüsün  felan derken ocak 1 de geldim halen burdayım eşim geldi 1 haftalığına döndü. Tekrar gelecek bayramdan sonra sanırım biz yine burda olacağız yaz ortası gibi gideriz herhalde ama ordada uzun süre mutlu olamıyorum çünkü evden çıkamıyorum tamamen eve kapanıyorum kimsem yok. Ve 2 bebeğim var.
(507 puan) tarafından
Ben anneme gidemiyorum canım hastanede çalışıyor virüs de iyice arttı son günlerimde bulasirsa diye korktuk
tarafından
Haklısın dikkat et
0 oy
(539 puan) tarafından
Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin vaktinde gelsin az kalmış zaten canım sabret 

36 haftaligim  bemde 2 aydır yok eşim kaynanamlardayim ne hissettiğini cok iyi anlıyorum.ve benim eşim 4 ay sonra gelicek yine sen doğurunca gideceksin
(507 puan) tarafından
Aynı durum nerdeyse canım Allah senin de yardımcın olsun :(
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bende 35 haftalık gebeyim koronanin başından beri eşim sürekli iş için gidiyor cezaevinde kalıyor 10 gün bende anneme geliyorum ama ilk defa bu gidişi çok zoruma gitti kendimi oksuz gibi hissettim ramazan diye hep evdeydi hep benimle vakit geçirdi çok güzeldi herşey hiç tartismadik çok mutluyduk galiba ondn böyle oldum 2 gün oldu ama bana sene olmuş gibi geliyor com ozledim
(507 puan) tarafından
Ah bende öyle canım eşim buraya gitmeden önce 2 hafta hep yanyanaydik herşeyi birlikte yaptık bende öksüz gibi hissediyorum
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Rabbim eşine deyavruna sağ saglim kavuştursun inşallah canım .gönlünü ferah tut sen 
(507 puan) tarafından
Aminn canimm
0 oy
tarafından
Bende hamile iken eşimi askere gönderdim annemin evinde kaldım durduk yere ağlardım üzülürdüm ama çok şükür kavuştum
(507 puan) tarafından
Darısı bana canım yaa :(

İlgili bir soru bulunamadı

381,148 soru

11,410,346 cevap

34,949 kullanıcı

...