0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kızlar 36.4 hanileyim normal olacak allhin izni ile bir sikinti olmazsa dpgumdan sonra bu korse iyimi sizce yoksa baska ne onerebilirsiniz. Evde diger normal korselerden var ama bunu dusunuyorum hangisi olur

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yapışkanlı korseyle rahat ettim bunu giyip çıkarması zor geldi cok sıktı onda kendin ayarliyosun canim ilk gün hassas oluyorsun ona göre sonra istediğin kadar sikiyosun. 10 gun sonra ben bu tarz olanı kullanabilistim
tarafından
Elimdeki morsede tayt gibi olanlardan onla rahat etmem degilmi
tarafından
Yok canim.dogumdan sonra karnın ve afedersin dikislerinle cok sikinti yasiyosun. Ilk önce karnini toparlayıp.ayaga kalkmak istiyorsun ve normal hasta bezi bile külfet oluyo ben kulot bez alicam bu doğumumda. Ilki cok zor oldu hic baglayamadim degil ki tayt korse
tarafından
Bende kulot bez aldim canim 9lu yeter heralde  ya gobegim sarkmaga musait cok cikmadi ama yinede korse takmak istyrum sarkmasindan befret esiyorum cunku oncedende zayiflasigimda dikkat etmedim sarkti hep
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende bundan aldım ama daha kullanmak nasip olmadı. Umarim işe yarar
tarafından
Bunu cok onerdilerde bende kararsiz kaldim
0 oy
(143 puan) tarafından
Sana tavsiyem alttan beşe kadar olan toparlayıcı korse alma o insanı mahf ediyor ilk zamanlar mideni bile çok sıkıyor ayarı olmadığı için şu yapışkanlıların çengel olanı var ben ondan kullandım memnun kaldım 
tarafından
Bu resimdekide ayni o yapisanlilarin cengellisi canim bunu alayim o,aman ben ya gelene kasar ancak
(143 puan) tarafından
Ondan al canım dogumun normalse hemen takarsın Sezeryan olursa bi 15 gün sonra anca takarsın dikişler rahatsız ediyor çünkü
tarafından
Tmm cnm teskkur ederim
(16 puan) tarafından
Rica edersem o körsenin resmini bana gonderir misin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
30 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 17anneyiz (20 puan) tarafından soruldu

377,826 soru

11,308,992 cevap

34,741 kullanıcı

...