0 oy
653 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,629 puan) tarafından
2 yaşında oğlum için almayı düşünüyorum sizde normal baza mı alayım montessori mi ??

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bende montessori düşünüyorum ama ayaklai olandan çünkü yere sıfır olanın temizliği sıkıntı sürekli cekmen gerekiyo
(1,629 puan) tarafından
Evet çok haklısın temizliğini düşünmemiştim ayaklı daha hoş duruyor hem
tarafından
Kesinlikle cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum canım
(1,629 puan) tarafından
Demi ya kayınvalidem bunun tahtası kötü olur normal baza alın dedi kafamı karıştırdı sorayım dedim
tarafından
Canım kaliteli al 2 buçuk civarıydı babam aldı tahtaları sapasaglam
(1,629 puan) tarafından
Letgodan almayı düşünşyorum aslında
tarafından
Bence iyi birşey al canım
0 oy
tarafından
Bende istiyorm ondan buyukmuste benim cocuklarn ikiside kız bir tane alım abla kardeş yatsınlar zaten ikiside birbirne sarılmayı çok seviyor :D ben ayrı yatiriyorm sabah ya yana uyaniyorlar bende ondn almayı dusunuyorm 
(1,629 puan) tarafından
İkisi in düşünüyorsan maddi imlanın varsa geçen gün ranza gibi iki katlısını gördüm bayıldım ikiz çocuğum olsa net onu alırdım bi araştır
tarafından
Şuan borç ödüyoruz ama bu yaz biteck inşallah kış a doğru bakicm canım bende almam lazm zaten cocuklarn ihtiyacı var
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Kızıma oda yaptik beşik harici montessori takım yavrulu yataklı çatılı hem çok guzel duruyor hemde altindaki cekmeceyi cikarinca sil supur ohhh miiissss tavsiye ederimm :)
(1,629 puan) tarafından
Yavru yatak çok güzel de onlar daha pahalı olduğu için normal çatılı ayaklı almayı düşünüyorum teşekkürler
(2,202 puan) tarafından
Evet yatak dolap sifonyer 7500 biraz pahali malesef.rica ederim
(1,629 puan) tarafından
Güle güle kullanın :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ben kızım doğmadan odasını yaparken direk montessori yaptırdım hemde tek kişilik yataktan biraz büyük şekilde. 8 aylıktan beri orda yatıyor öyle rahat öyle kullanışlı ki. Bazı geceler geliyorum yanına beraber yatıyoruz hem güvenli aklım kalmıyor düşecek bir şey olacak diye. Kenarlarına da örgü korumalık yaptırdım oh mis. Bak foto ekliyorum

image

(1,629 puan) tarafından
Ay işte bundan istiyorum çok güzeeel güle güle kullanın bayıldım
(3,552 puan) tarafından
Sağol canım daha güzelleri sizin olsun:)
0 oy
(92 puan) tarafından

image

benn cok memnunum canimm yaptirdim yavru yatakli suan alti tabi ivir zivir koyuyoruzz cekip cikariyorm temizleyip geri koyuyoem cokda kolay oluyo merdivenide var oglumda cok seviyo 
(1,629 puan) tarafından
Yaaa bizim odamız gri beyaz üzerine ya gri ya beyaz istiyodum ama buda çok hoşş güle güle kullanın kararım netleşti montessori alıyorum :)
(92 puan) tarafından
Sagolun cok daha guzelleri sizin olsunn :)
tarafından
Bayıldım ya güle güle kullanın. Fiyatı neydi bunun cnm
0 oy
tarafından
tahtasi firinlanmis verniklenmis birsey alki sonradan sikinti olmasin bence cok guzller
(1,629 puan) tarafından
Teşekkür ederim önerini dikkate alıcam

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 2,920 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
0 oy
18 cevap 232 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 148 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 16hurrem&02 (189 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...