0 oy
1,031 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kızlar 2 saat önce hastaneye gittiydi cocuk hastaydı tabi bende öyle hastaydım bizi çocugumla acile aldılar işte kocam da yanımdaydı gördüler ben fenalaştım hastane kokusuna gelemiyorum ordaki hemşire de bekle babanızı çağırayım dedi bende şok oldum kolidorda babası kızınız fenalaştı cocugu alın elinden dedi ve eşim ve ben şok oldu onun morali çok bozuldu eve gelene kadar araba da keşke evlenmeseydim sana layık değilim herkese rezil ediyorum yanına yakışmıyorum dedi bende ya takma kafana dediysem de dil döktüysem de çıktı balkona habire sigara yakıyor elini kafasına koymuş yalnız kalmak istiyorum dedi öyle süzüle süzüle bakıyor moralim bozuldu benmde ya :(

32 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Ay keşke şu ınsanlar da hanımefendi ve beyefendi diye hitap etmeyi öğrense. Babası nedir 
(1,326 puan) tarafından
Aynen öyle ve kolidorda bağırıyor bide insan sorar senin neyin diye
(8,081 puan) tarafından
Hemşire olmuş ama insanlara nasıl hitap etmesi gerektiğini öğrenememiş boşver eşinin yanında ol o yalnız kalcam dese de
(2,323 puan) tarafından
Aynen. Benimde kızım geçen ay hastanede yattı 6 gün hemşire bana ikidebir annesi eşime de babası diyordu. Odadan çıkınca eşimde dedi farzedelim ben uzaktayım burda abin var yada benim erkek kardeşim sormadan etmeden babası annesi ne öyle dedi. Ertesi günde bi çocuk getirdiler odaya hemşire yine kadına annesi çocuğu tut dedi kadın ben halasıyım dedi. Kendi kendilerine sınıflandırma yapıyorlar ☺️
(8,081 puan) tarafından
Sende ebesi deseydin sonra o ben hemsireyim diyince ay ben sizi ebesi sandım diyeydin☺☺
(2,323 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsun keşke aklıma gelseydi ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(17,850 puan) tarafından
:( yaaa boşver sen sevdiysen kim ne derse desin ya sıkma canını
(1,326 puan) tarafından
Daha 30 bile olmadı :D 29cuk
tarafından
Eee bizim gibi işte:) Sen 25 olcan o 35 Sen yirmi beş olunca o durum ortadan kalkcak:)
(17,850 puan) tarafından
Bence sorun olmayacak bişi canım
tarafından
Bende 22 eşim 31 kız nolcak tamda uyumluyuz ben ondan da büyük görünüyorum ;D
(1,326 puan) tarafından
:D valla kuzu bizde böyleyiz ama eşime geldiler Bi anlamadım adamı
0 oy
tarafından
Ay hemşirenin densizi hemen yanına git canim ben seni dis görünüş için değil yüreğini sevdim de
(1,326 puan) tarafından
Bende öyle dedim kalbini seviyorum felan desem de gitmiş kafa 9 yaş var aramızda öyle çok da değil
tarafından
Gayet ideal canım 9 yaş ne olcak
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rahatsızlığın nedir acaba
(1,326 puan) tarafından
Saol cnm grip olduk da :)
(5,721 puan) tarafından
He geçmiş olsun canım.. hemdee önemli olan ruhunuz bir olsun güzellik geçici
0 oy
(9,248 puan) tarafından
Neden canm çok mu yaş farkı var ki aranızda
(1,326 puan) tarafından
9 yaş var canım aramızda göstermiyor bile
(9,248 puan) tarafından
Milletin agzı torba değil ki buzeceksin. Baban olduğnu nerden çıkarmş acaba. Gıcıklk uapacakya işte
0 oy
(601 puan) tarafından
yaş farkimi var aranizda yoksa eşin senden cok büyük mü görünüyo görünüş olarak
(1,326 puan) tarafından
9 yaş var aramızda canım dış görünüş olarak da kendi yasını gösteriyor büyük değil
(601 puan) tarafından
belki sen ufak gösteriyosundur cnm eşinin yaninda ol belliki üzülmüş cok
(1,326 puan) tarafından
Evet ben biraz minyon tipli kalıyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Oyoe oluyo bazen bizede oldu canm esimi hastaneye goturdum rahatsizdi. Amcanz mi dediler esim o hasta haliyle agrisini unutup lafa takti
(965 puan) tarafından
Yaa bide amcanız demis istemsizce güldüm şu an ya .ddddd kusura bakmaa
(1,326 puan) tarafından
Bizimki de öyle oldu lafa takıldı kaldı :(
(4,152 puan) tarafından
Yaa dusun adamin yuzu bile girmedi kii adam.iki bukljm.girdi hastaneye.
(4,152 puan) tarafından
Sizinde mi yas farkiniz var canm
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm sima büyük gösteriyor olabilir yada senin siman minyondur ondan bazen eşler arasında olabiliyor böyle durumlar yaa çok ta takmasin eşiniz , kaç yaş farkı var ki aranızda
(1,326 puan) tarafından
9 yaş var kuzum aramızda
(2,165 puan) tarafından
Ay bende 14,15 yaş var sandım ha :/ çokta yokmuş kız ne olacak Sanki gayet ideal bziim de eşimle aramızda 6 yaş var bende biraz minyon durdugum için yaşımdan çok daha küçük gösteririm bizide böyle sananlar oluyordu hemşire de düşünmeden konuşmuş nerden biliyor da babası diye çağırıyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaç yaş varki aranızda? Hemşire densizmiş boşver 
(1,326 puan) tarafından
9 yaş var canım
(13,202 puan) tarafından
Kız birşey sandım saçmalamış hemşire o kadar da değil yani.
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Aranızda kaç yaş var canım
(1,326 puan) tarafından
9 yaş var cnm
0 oy
(755 puan) tarafından
Yalnız bırakma canım eşini ondan önemli olmadığını hissettir
(1,326 puan) tarafından
Bırakmak istemiyorum ama kovuyor yalnız kalcam dedi bende saldım :(
(755 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım Allah yardımcınız olsun İnşaAllah bunun etkisiyle yanlış kararlar almaz
0 oy
tarafından
Ay kıyamam ya çok üzüldüm üstüne gitme şimdilik bırak biraz yalnız kalsın 
(1,326 puan) tarafından
Bende öyle yaptm cnm
0 oy
tarafından
Hemşirenin saygısızlığı yaa. Eşine git sarıl canım ve onu sevdiğini söyle :))
(1,326 puan) tarafından
Aynen öyle saygısız canm valla izin vermiyor yanına gitmeme yalnız kalmak istiyorum dedi
tarafından
Hiç sıkma biraz yalnız kalsın o zaman sonra her şartda onun yanında olduğunu söyle.
0 oy
(476 puan) tarafından
Ay hemşire ne kadar dengesiz patavatsızmis üzüldüm doğrusu 
(1,326 puan) tarafından
Bencede canm dengesiz ya
0 oy
tarafından
Yazık kız adamcağıza ya
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Git eşinin yanına insanların ne düşündüğü mü önemli yoksa benim ne düşündüğüm mü de. Biz mutluyuz birbirimizi seviyoruz boşver fln de morali düzelsin. 
0 oy
(152 puan) tarafından
Hiç takma kafana biz ünü ye giderken de polis çevirdi eşime çocugunuz mu hasta dedi aramızda yaş farkida yok biz halen gülüp geçiyoruz hiç takma kafana 
0 oy
(703 puan) tarafından
Benmde kayinbabami kocam.sanmisti hastanede doktor eşim çalışıyor diye hep o götürüyor su bende çok afalladim acaba yaşlı mi gösteriyorum.diye.adam babam yaşında yani. Sonra eşim dedikk şimdi yaş farkı ile evlenen çok hep onu görüyor sanmış olabilir göz var nizam var demişti.sende dalgın anına denk gelmiştir de
0 oy
tarafından
Kız aynisini  ben yaşadım geçen kabine elbise denemeye gitim  eşimde oğlumuzla  oyun oynuyordu  eymen yaramazdi  biraz kızda ablan hemen  gelicek dedi bende  kabinden  bağırdım  ben onun annesiyim  diye sonra annen gelicek dedi ahahah ama ne ben dile getirdim  ne eşim takılmadı ya 
0 oy
(208 puan) tarafından
Anlamadım şimdi eşiniz yanınızdayken başka birini babası dıye mı cagırdı eşinizde buna mı bozuldu 
(1,326 puan) tarafından
Hayır canım eşime babası gel kızın fenalaştı cocugu al dedi kucagında yani beni kızı olarak gördü

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 112 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 574 göst.
+1 oy
17 cevap 666 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (598 puan) tarafından soruldu

380,745 soru

11,399,654 cevap

34,927 kullanıcı

...