0 oy
255 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (775 puan) tarafından
Kızlar ikizlerim 33 haftalık doğdu yani 1 buçuk ay erken şuan 10. Ayından gün alıyorlar ne dışı var çıkan nede. Emekliyormu gelişim geriliği i var diyorum annem her çocuk bir olmaz. Diyor. Böle olan varr mi

10 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Dis geç çıkarabilir oğlum 1 yaşında kızım 7 aylikken çıkardı emekleme de oğlum hiç emeklemeden yürüdü kızım 7 buçuk aylikken emekleri yani hepsi bir değil cnm
(775 puan) tarafından
Endişelenmeyin o zaman teşekkür ederim kuzum
(3,669 puan) tarafından
Endişelenme cnm rica ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım 37. Haftada doğduğu halde dişi 10 buçuk aylıktı çıkardığında 18 aylıkken çıkaranlar tanıyorum emeklemede erken doğdukları için başlamamış olabilir çok normal bence kafanıza takmayın
(775 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,327 puan) tarafından
10 ayda ön dişleri çikti hemde emekledi 1 yaşinda dişlerini çikar maya başladi büyük kızım ise 9 aylık yürüdü hiç emeklemeden dişleride o ayda çikmiş ti her bebek farklıdır sağlıkları iyise üzme kendini canım 
(775 puan) tarafından
Elhamdülillah sağlıklılar
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Anneniz doğru söylemiş her bebek bir değildir bazısı 6 aylık emekler bazısı emeklemeden yürür bazısı 5 6 aylık dış çıkarır bazısı 1 yaşında 
(775 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence normal oğlum 13 aylık emekledi ilk dişi de 15 aylık çıktı 
(775 puan) tarafından
Şükür canım çok takıntı yapmıştım teşekkür ederim kuzum
0 oy
(345 puan) tarafından
Benim kizim da gelisim geriliği var ve 10 gun sonra 1 yasina girecek desteksiz oturmaya 11. Ayda basladi ki hala sallaniyor emekleme cabasi yoktu ki hala yok ama artk ellerinin uzerine kalkiyo eskiden onu da yapmiyordu elden ele oyuncak geciremiyor ayni anda iki eliyle birsey tutamiyordu ayaklarinin uzerine basmiyordu simdi basiyor ama cok kisa saga sola donmeye yeni basladi yuz ustuyken geri donmeye yeni basladi normalde bunlara daha once baslamaliymis bana da kayinvalidem her cocuk bir olmaz her seye hastaneye gidilmez diye durduruyordu ama sonunda gttm daha erken gtsem smdiye toparlardi belki hani demek istedigim su ki takip edin hareketlerini ve ters bir sey sezerseniz gidersinz doktora biz smdi fizik tedavi goruyoruz evet her cocuk bir degildir ama belli basli seyler vardr onlar takip edilmeli
(345 puan) tarafından
Bide diger hareketleri normalse evet emeklemeyebilir her cocuk emeklick diye bir sey yok ama genel olarak gozlemlerseniz daha iyi anlarsiniz
0 oy
(742 puan) tarafından
Kiz benimki de pramature  32?+5 de doğdu. Daha bizimde diş yok sanca oturur bide baba der 
(775 puan) tarafından
Öyle sesjni tanımaya başladılar
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim benim kizim 38+2 de dogdu. 13.haftada ilk disi patladı 15.aydsn sonra da yürüdü. Hic emeklemedi yani. Otudugu yerden kalkmazdi. Endise etme bence yürüme 17.haftaya kadar normal diste 16.ya kadar çıkabilir demisti doktor. 
(775 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Annen çok iyi demiş canım keşke bütün anneler böyle dese her çocuk bir olmaz canım 
(775 puan) tarafından
Öyleymiş canım
0 oy
tarafından
Canım 9 aylık oldu kızım daha. Yeni emekledi arkadaşlarımın bazısının 10.ayda emekledi baİsinin hiç emeklemesi doktora gittik 9 aylık kontrole emekleme bir yere tutunma var mı dedi yok dedim kendi etrafında dönüyor mu işte falan evet deidm tamam bunlar varsa sorun yok dedi hani illa emekleyecej değil dişe gelecek olursan bir buçuk yasa kadar bile çıkmayanlae var hiç düşünme böyle sehler bebeklerine ilgilen sen
(775 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 270 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Omer elif (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 648 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokefram (7,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 250 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 664 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu

380,936 soru

11,404,870 cevap

34,942 kullanıcı

...