0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından

Kizlar 19 haftalik hamileyim doktorum14 haftalikta  kıza benziyor dedi ama kesin deil dedi kızım olursa inşallah hafsa nur oğlum olursada asaf hamza düşünüyorum sizce nasil

11 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Cok guzel rabbim hayirli evlat nasip etsin
(156 puan) tarafından
Aminn inşallah canim benim ilk hamileliğim heyecanliyim biraz
(3,669 puan) tarafından
Inan ilk son hiç fark etmiyor hep aynı heyecan çok güzel duygu rabbim herkese nasip etsin
(156 puan) tarafından
Aminn olmayanlara Rabbim benimde kucagima bir bebek ver diyenlerede versin insallah ramazan yüzü hürmetine
-Reklam-
0 oy
(3,915 puan) tarafından
Cok güzel . Rabbim size bağışlasın. Isimleriyle yasasinlar inşAllahhhh 

.hangisi olursa artık... biraz erken tahmin yapmis ama doktorunuz. Benim ikisinde de 16 dan sonra  net konuştu 
(156 puan) tarafından
Aminn  insallah doktorum uzman doktor 2 aylikta bile doğru cikan cokmus canim yinede Allah bilir umarim halen kızdır esyalari kız içi aldik:)
(3,915 puan) tarafından
Her annenin kızı  olmalı :D kiz evlat rahmettir
(156 puan) tarafından
Aynen canim benim kocamda öyle diyor kızım olsun kiz Allahın rahmetidir hayırlısıyla
0 oy
(208 puan) tarafından
Cnm neden ikişer isim koyuyorsunz asaf guzel nur guzel ama iki isim olunca bn sevmıyorm ya
(156 puan) tarafından
Ben asaf istiyorum kocam hamza istiyor birbirimizi kırmamak için hafsa nur da uyumlu geldigi icin bilemedim canim
(208 puan) tarafından
Tabı kı sızın tercihiniz cnm annesı babası olarak sağlıklı olsunlar da herseyden önce kalanı önemli değil
(156 puan) tarafından
Aynen gülüm benim
0 oy
tarafından
Cok guzel canim adlarıyla yaşasınlar insaAllah 
(156 puan) tarafından
Aminnn insallah olmayanlarada versin Rabbim
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Güzel canım. Sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah ❤️
(156 puan) tarafından
Sagol canim benim olmayanlarada versin Rabbim
(7,778 puan) tarafından
Amin ❤️❤️❤️ yalnız eşya filan tam belli olmadan alma alacaksan da her ikisine de uygun olacak şekilde al. Benim kızımın eşyaları hep öyle ikisine de olacak şekilde
(156 puan) tarafından
Ya cok güzel yani işte biraz kız versiyonu aldık ama dayanamadım cok tatlislar ama birazda ikisinin giyebilecegisekilde aldik besik arabasini daha almadik
(7,778 puan) tarafından
Aman olsun kız. Beğendiysen al gitsin
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Çok güzel isimler hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim 
(156 puan) tarafından
Amin insallah canim benim Allah razi olsun olmayanlarada versin
0 oy
tarafından
 ben türkçe isimleri seviyorum 
(156 puan) tarafından
Nasil yani gülüm örnek olarak
tarafından
Gökçe duru doğa almila erkekte göktürk efe yağız yiğit alp doruk gibi isimleri seviyorum arapça kökenli isimleri sevmiyorum
(156 puan) tarafından
Ha anladım ama iste bizde anlami gibi olsun büyüsünler insallah diye düşündüğümüz için o tarz isimler düşünüyoruz
tarafından
Tabiki anliyorum adiyla yaşasin :)
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Asaf Hamza da isimler güzel de f harfinden sonra h zor olmuş. Hamza Asaf daha güzel bence. Yine de siz bilirsiniz nokta com :) 
(156 puan) tarafından
Hix oyle düşünmemiştim teşekkür ediyorum canim benim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hamza  yerine  başka  isim  bul  bence  canım  ya hiç  sevmiyorum. Bu ismi  hamsi yi  çağrıştırıyor  bana 
(156 puan) tarafından
Neden ki ben cagristirma hic hissetmemistim ben  kocam istediği için dusunuyorduk
0 oy
tarafından
Nurun yerine Ayşe hafsa daha güzel olur bence zanım Asaf Hamza çok güzel 
(156 puan) tarafından
Görümcemin kızı ayse o yuzden hic dusunmemistim zaten hafsada peygamber efendimizin karısının ismi neden nuru beğenmediniz uyumlu diye Düşünmüştüm
tarafından
Sen beğendiysen bana laf düşmez canım sadece fikir verdim hani Ayşe hafsa valide sultandan geldi aklıma yoksa hafsa nur da güzel
0 oy
(551 puan) tarafından

Çok güzel isimler. Maşallah ❤

İsim arayanlar için bu uygulamayı da tavsiye edebilirim 

https://bebegimeisim.blogspot.com/2019/05/isim-onerileri.html?m=1

Güzel kız isimleri öneriyor. Önerilen erkek isimleri nasıl bilmiyorum ama. Denemedim :D

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...